Art_Fetish

Свят • Цвят • Фетиш

Секс и Еротика

Женския оргазъм-скуирт

Автор: merak11 Последен пост: 29 Юни 2014, 16:55 Отговори: 44
Да събудим хормоните...

Скуирт оргазъм

Ново мнениеот г-ца Петкова » 18 Юли 2013, 09:38

Здравейте и от мен! Нова съм в този сайт и много ми хареса. Адмираций за админа и целият екип. Бих желала да повдигна темата за Скуирт оргазма и да обменим опит и с други изпитали го!
Поздрави!!!
Нов потребител

Регистрирация: 16 Юли 2013, 12:55
Години: 39

Ориентация: Хетеросексуална
БДСМ позиция: Любопитна
Тук съм за: Обмяна на опит
Визитка: Няма
Кредити: 4.00 Кредит
Репутация във Форума: 0
Нисък рейтинг

Re: Скуирт оргазъм

Ново мнениеот г-ца Петкова » 18 Юли 2013, 09:43

Защо G е ключът
През 1950 г. д-р Гръфенбърг (откривателят на G точката) издава феноменален труд на тема „Ролята на уретрата в оргазма на жената“, в който описва женската еякулация и някои други особености на женската сексофизиология. Авторът обръща внимание на анатомичната зона, в която уретрата е най-близо разположена до предната влагалищна стена.
Смята се, че точката на Гръфенбърг (по-известна като G) е рудиментарен орган, подобен на простатната жлеза при мъжете. Тя е свързана със система от каналчета (около 30 на брой), които се отварят към уретрата и които са в състояние да произведат огромно количество еякулационна течност за отрицателно време. Тази система от каналчета е обградена от голямо количество нервни окончания. Именно те правят цялата тази област особено чувствителна при стимулация. А точно при такава стимулация някои жени буквално изпръскват въпросната течност. Но е много важно да се знае, че дори дамите, които са преживели веднъж подобен феномен, не го изпитват при всеки сексуален акт.
Не е напикаване
Доста мъже, а и доста жени приемат за първи път изригналата от вагината струя течност за напикаване. И донякъде имат право, защото при женската еякулация течността идва от посоката на пикочния канал. Каква е тази течност и за какво служи, не е известно на науката, но това, което се знае със сигурност, е, че не е урина и не е овлажняващата вагината смазка, защото има различен химичен състав. А освен това е технически невъзможно да се уринира по време на оргазъм, защото в този момент уретрата е напълно затворена.
Оргазмът с еякулация си е просто вид оргазъм, но по-странен и по-интензивен. За жалост не само техниката на стимулиране може да отключи женската еякулация. Има и други благоприятстващи появата й условия – психологически комфорт, приятна и ненатоварваща обстановка, свободни отношения с интимния партньор...
Но едно нещо е много важно. Когато жената усети, че е на прага на изригването, тя трябва да напъне вагиналната си мускулатура (все едно се опитва да пишка), за да изстреля на струйка събралите се секрети. Което ще е нейната еякулация.
Понякога тя е плашещо обилна. А понякога напъването е съпътствано и с отделянето на газове. Което си е неудобство. Но кой ти мисли за него на фона на върховното удоволствие?!
Нов потребител

Нисък рейтинг

Re: Скуирт оргазъм

Ново мнениеот arsen » 18 Юли 2013, 14:50

Браво за темата и написаното фен съм на скуирта и ми харесва да усещам соковете на жената дано повече дами се усмелят да пишат за това както и за другите фетиши затова е този форум за всички нас .
Арт потребител

Регистрирация: 02 Сеп 2010, 11:52
Теми: 14

Ориентация: Хетеросексуален
БДСМ позиция: Фетишист
Тук съм за: Дискретна връзка
My status
Визитка:
Кредити: 67.00 Кредит
Репутация във Форума: 1
Нисък рейтинг

Re: Женския оргазъм-скуирт

Ново мнениеот Севдалина Василева » 18 Юли 2013, 16:02

Темите са съединени, тъй като се дублират!
"Фетиша никога не намалява от това, че е споделен- Art_Fetish".
Аватар
Нов потребител

Регистрирация: 13 Апр 2010, 12:02
Теми: 268
Години: 38

Ориентация: Хомосексуална
БДСМ позиция: Доминираща
Тук съм за: Общуване
Кредити: 1,331.00 Кредит
Рекорди в Игри: 4
Медали: 2
Репутация във Форума: 83
Висок рейтингВисок рейтинг

Ново мнениеот suhoii » 18 Юли 2013, 18:34

Отдавна се канех да кача тази тема за женската яекулация и съм събрал някои публикации и видио файлове.Това на клипчето което е качено тук ми се струва по скоро че е урина....доста е бистро и без плътност.Истинският скуирт не съдържа урина а протеини и фруктоза...така поне пишат спецовете по темата.казват че около жи точката има много параоретрални жлези ,и заедно се образува нещо като женска простатна жлеза и именно от там става силното секретиране на еякулатна течност понякога дори и като струя.Не бива да се бърка с вагиналната течност по време на акта.........

Женската еякулация настъпва при оргазъм, ако изобщо настъпи. От вагината излиза течност - на капки или на струйка - и много често това се приема за напикаване, защото усещането е същото, а итечността идва от същата посока - основата на пикочния канал. Там - около уретъра, са разположени парауретралните жлези, които са около 30 на брой, от които идва тази течност и които са в състояние да произведат тази течност за неочаквано кратко време. Тези парауретрални жлези представляват система от каналчета, отворени към уретъра, които са обградени от голямо количество нервни окончания. Това прави цялата тази област особено чувствителна при стимулация и при такава стимулация някои жени изпускат течност. Каква е тази течност и за какво служи не е известно на науката, но това, което се знае със сигурност е, че не е урина и не е лубрикант (овлажняващата течност във вагината), защото има различен химичен състав.

Сега ще спомена за някои техники, които могат (но не задължително) да ни доведат до оргазъм, придружен от еякулация. Вид оргазъм, който вероятно малко от нас са изживявали и който е една много интензивна емоция, ако мога така да се изразя. Женската еякулация е позната за някои жени, но за много е или напълно неизвестна и не знаят какво да правят... или просто се срамуват да опитат. А не са малко и тези, които дори да знаят какво да правят и да опитват - не могат да го достигнат. Както вече стана дума, дали ще се достигне до еякулация и какво ще е нейното изражение зависи в голяма степен от количеството телесни течности, който организма на конкретната жена може да произведе. Варира от няколко незабележими капчици, до... струя, която може да напълни халба за бира. За достигането й, обаче, всяка жена се нуждае от малко техника, с която да си я "повика".

Областта на парауретралните жлези, които трябва да стимулираме, се пада се от обратната страна на окосмения триъгълник (ако ви е окосмен). Самичка трудно ще я намерите заради неудобното местоположение, но вашата партньорка може лесно да я открие, защото усещането при докосване е за грапава област, докато всичко наоколо е гладко. При стимулация тази пореста област се изпълва с течност, която при еякулация се излива. При начинаещите момичета първата еякулация може да им се стори като уриниране, но както вече стана ясно това не е урина, а и технически не е възможно да се уринира по време на оргазъм, защото в този момент уретрата ни е напълно затворена, така че каквото и да излезе, то не е урина в никакъв случай.

Оргазъм след стимулация на G-точката, придружен от еякулация освен огромно удоволствие води и до психическа умора и за разлика от клиторния оргазъм жената ще се нуждае от кратък период за възстановяване. Всъщност трябва да отбележа, че много се спори дали всяка жена има активна G-точка и дали всяка е способна биологично да достигне до еякулация. Личното ми мнение е, че всяка може, стига да се научи как да си го "повика"!
Стимулацията на G-точката до достигане на еякулация изисква три много важни предпоставки: достатъчно време, деликатност и обикновенно (но не задължително винаги) проникване с пръсти. Започва се със стимулация на грапавата област на G-точката с повечко пръсти, което за немалко жени може да е дори по-възбуждащо от стимулацията на клитора. След като проникнете с колкото се може повече пръсти започвате да стимулирате, стимулирате и пак стимулирате... до побъркване... докато не усетите вагиналните мускули да контрактират около ръката. Тези контракции са първия сигнал, че оргазмът идва. Но и първия сигнал, че трябва да се променят действията ви. Сега освен стимулацията на G-точката с пръсти, трябва с палеца да започнете да масажирате и клитора. Пръстите вътре във вагината и палеца масажиращ клитора, трябва да се притискат и едни към други - едните отвътре към палеца, палеца навътре към пръстите във вагината. Нещо като изстискване на сок от лимон. В момента в който видите че оргазъмът започва, извадете рязко ръката и ако тя в момента на оргазъм напъне вагиналната си мускулатура, ще изстреля струйка от събраните секрети. Което ще е нейната еякулация.
После веднага без изчакване дори да прекъсне, вкарайте наново пръстите и не спирайте. НЕ СПИРАЙТЕ! Оргазмът ще бъде не само много интензивен, но и ще има последователност. Нека си идва, идва, идва... докато тя не ви приплаче да спрете. Това може да продължи дори до 15 минути. Ако издържи. Сериозно говоря. Но не трябва да се спира със двойната стимулация. След като поиска да спрете, дайте й малко почивка и пак започнете. Гарантирано ще има още оргазъмчета.

- Покрийте леглото с няколко ката хавлии. Напълно възможно е еякулациите да са толкова обилни, че да преминат дори през три ката хавлии. така че колкото имате на разположение - използвайте ги всички. (максималното количество течност, известно на науката е половин литър)
- Ако се страхувате от спин (защото аз примерно не се страхувам), то не се притеснявайте да не ви оплиска струята. Тя може да е доста силна и да се разпръсне надалеч, но ако ви опръска няма опасност дори и да съдържа вируса в себе си. Вируса умира за секунди в среда извън тялото, и при температура по-ниска от вътрешнотелесната, така че единствено опасно е да не попадне в очите или в устата ви. Но това е само, ако наистина сте параноясали на тема спин.
- Внимавайте много с ноктите. Когато пръстите ви имат маникюр и са вътре във вагината на жената, при оргазъм контракциите могат да доведат до неочаквани нейни движения и да я нараните с ноктите си без да искате.

Не забравяйте, че ако ви е за първи път, има голяма вероятност партньарката ви да почувства срам от своята еякулация и да си помисли, че се е напишкала. Това е един много... ама много интимен момент, а не просто някаква си там еякулация и трябва реакцията ви да е като за нещо много нормално, за да не се притесни съвсем. Също така, ако й е за първи път, може интензитета на нейния оргазъм да е неочаквано голям и бъдете готови за писъци, гърчове, животински ревове или там каквото дойде, което може също да я обезпокои, така че реакцията ви и тук трябва да е подходяща, за да е комфортно на момичето.
Добре е да имате наблизо напитка. Обикновенно еякулацията е последвана от силна жажда. И от усещане за хлад. Затова я завийте веднага след края.

Що се отнася до еякулиращата жена, то тя трябва да се отпусне напълно и да е приела напълно това, което ще се случи, без да мисли за евентуалните неудобства. При първите симптоми на настъпващ оргазъм, тя трябва да напъва вагиналните си мускули, все едно се опитва да пишка. Спокойно - няма да се напишка. Уретрата е напълно затворена по време на оргазъм и няма как да се напишка просто.

ето и едно видио от мен което ми се струва съвсем реално и истинско.... обилна еякулация и добре демонстрирана техника за постигане на скуирт ,а не на уриниране!
http://xhamster.com/movies/1962790/wet_pussy.html
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 27 Мар 2012, 19:41
Теми: 2
Години: 50

БДСМ позиция: Доминиращ
Определям се, като:: Аз съм мъж и търся жена за дискретна връзка по възможност лактираща.Обичам лудо лактиращи жени и женско мляко!!!!И бурен секс!!!
Кредити: 77.00 Кредит
Репутация във Форума: 2
Нисък рейтинг

Ново мнениеот Vanilla » 21 Юли 2013, 09:17

Е, от нета всеки може да копне информация, друг е въпроса, някоя жена да напише личните си емоции и да сподели своите преживявания.
Добре дошла, г-це Петкова, много благодаря за публикуваната от вас информация по темата, също имам интерес към скуирта, ще ми бъде интересно да споделите личния си опит.
Благодаря -344-
Vanilla

Кредити: Заключен

Ново мнениеот fisttv » 21 Юли 2013, 12:17

Vanilla, може би нашата многоуважавана съфорумка с този цитат иска да ни каже просто "четете повече и се информирайте", в което няма нищо лошо. ;)
Като човек с не малък опит (10 години) в техниката и по-точно с реализирането и с досегашните ми партньрки няма как да не проявя интерес и любопитство към темата. Само да предупредя че нямам намерение да се впускам в излишни спорове и полемики, държа на чистия и коректен дебат.
Като начало ще кажа че почти не съществува жена на земното кълбо, която да неможе да достигне до това върховно преживяване. Тайната определено се крие преди всичко на психологична основа и ако има проблем то той трябва да бъде решен на психологично ниво. Какво имам в предвид: Всяка жена притежава уникален орган, който е смятан за основен източник на т.нар. течност изхвърляна по време на оргазма. Това са т.нар. парауретрални жлези, открити наскоро от учените, занимаващи се със сексуалното поведение и процеси при човека. Само да уточня че понятие като скуирт не е познавано до средата на миналия век, както и т.нар. женска еакулация. Вероятно това се дължи до някъде и на моралните устои на обществото, етикеция, поведение, възпитание. Истината е че след "сексуалната революция" се направиха редица открития като цяло свързани със сексуалния потенциал на човешките индивиди. Но да не се отклонявам от съществената част. Имайки този уникален орган логично е той да може да изпълнява своята естествена функция, като всеки един орган на нашето тяло. Това което му е необходимо е стимулация, нещо което да предизвика неговата реакция и да доведе до крайния резултат - изхвърляне на специално складираната за целта течност. За мен беше наистина много интересно да разбера че всяка една жена притежава нещо като склад - торбичка, в която съхранява течност от 300 до 500 ml специално предназначена за изхвърляне чрез парауретралните и жлези, при наличие на стимулация. Забележете, това е нещо което притежава всяка една жена, което я прави потенциален субект, способен да скуиртва. От тук насетне идва въпросът, как това може да стане? Тук е момента и на най-големите спекулации по отношение на съществуването на скуирта и т.нар. "неможене".
Ще споделя част от моя личен опит в материята. В течение на практикуването ми с няколко партньорки съм си направил няколко интересни извода. Първо не съществуват понятията "неможене", "невъзможност", "природна ненадареност" и тем подобни. Всяка, повтарям всяка жена има потенциалната възможност да достигне до състояние на скуирт, въпросът е дали тя може и желае да даде тази част от себе си, която да и помогне да достигне до този така желан момент. Почти 70% от жените с които съм опитвал въпросната техника успяха да я преживеят в пълнота, като голяма част от тях останаха в недоумение как се е случило. Един от важните фактори за постигането на скуирт е и самия партньор (ако разбира се е в наличност, защото съществува и т.нар. самоскуиртване). Има много жени които стигат до скуирт но само когато се стимулират сами. В момента в който се появи партньорът и нещо в тях сякъш се заключва. Ето защо не случайно често споменавам за т.нар. психологична бариера, предизвикана от някакви вътрешни страхове и притеснения от страна на някои дами. Невъзможността да постигнат състояние на покой, на отпускане и пълно доверие на партньора. Невъзможността да го елиминират като присъствие и да го заменят като инструмент на своята възбуда. От друга страна обаче съществува и другия фактор, който аз наричам технологична зрялост на партньорът. Т.е. в състояние ли е партньорът да успее да стимулира по правилен начин своята партньорка и притежава ли нужната технологична вещина за да сътвори качествена стимулация. Едно е сигурно, без опити и то с търпение, упоритост и постоянство няма да се получи. Бъдете сигурни в това, казвам го от личен опит. А относно технологичните похвати, как да процедирате по време на стимулация в нета има БОЛ материали. Един от тях както вече знаем е публикувал по-горе suhoii. Но имайте в предвид че не всички описани похвати в нета са най-удачните за вашата партньорка или конкретно за всяка дама решила сама да си достави това удоволствие. Намерете вашия начин за стимулация, който ще ви доведе до това състояние.
И една тайна от мен, Ако искате по-лесно да достигнете до силна възбуда, която е сериозна предпоставка за постигане на скуирт един от начините е сериозна вагинална стимулация, която се постига по много начини. Прониквания с различни играчки, пръсти, а най-добър ефект се постига чрез предварителен фистинг. Важното е да достигнете до състояние на силна възбуда, преди да започнете специфичните движение с пръсти около областта на предполагаемата локация на G точката.
Надявам се да съм бил полезен, ще следя с интерес развитието натемата. Готов съм да отговарям на въпроси, ако възникнат такива.
Ваш FISTTV.
Да бъдеш себе си, в това е разковничето.
Аватар
Модератор

Регистрирация: 25 Апр 2010, 20:45
Теми: 27
Години: 43

БДСМ позиция: Суич
Определям се, като:: Основния ми фетиш е фистинга, други са фуут фетиш, нашийници и каишки, дилда и вибратори, въжета, белези, восък и др.

http://www.eroprofile.com/fisttv
My status
Визитка:
Кредити: 392.00 Кредит
Медали: 1
Репутация във Форума: 53

Ново мнениеот г-ца Петкова » 08 Авг 2013, 16:09

Наистина изживяването е невероятно, не знам за мъжа, но за мен беше повече от върховно удоволствие. Когато ми се случи за пръв път помислих, че съм се напишкала, но партньорът ми беше опитен в това отношение и разбрах за какво става дума. После като започнах да се интересувам ми стана ясно. Случвало ми се е по време на секс да свършвам по 10 пъти, било то с пръсти ли с пенис /научих се да свършвам и когато мъжът е в мен, под определен наклон, когато пенисът е еректирал и стимулира G-точката потичам като шадраван, не мога да опиша с думи удоволствието/. Дори партньорът ми ми е споделял, че иска постоянно да е в мен когато свършвам, изглежда и за него усещането е уникално, защото винаги стене от възбуда и така цяла нощ :-) Така, че правете любов и експериментирайте при всеки удобен случай, страхотно е!!!
Нов потребител

Нисък рейтинг

Ново мнениеот Vanilla » 24 Авг 2013, 13:17

Fisttv направо останах засрамена след като прочетох твоето мнение. Толкова добре си го описал, че аз като жена не знам толкова подробно за моята физиология -8-
Vanilla

Кредити: Заключен

Ново мнениеот iliqna » 23 Фев 2014, 19:23

Нова съм и не добре ориентирана все още. Не мога да изпитам друг оргазъм освен ако не е стимулиран и клитора. Как да разбера разликата между всички видове оргазми тогава?
Последна промяна Севдалина Василева на 24 Фев 2014, 17:44, променена общо 1 път
Причина: Писането на Кирилица е задължително! Администратор
Нов потребител

Регистрирация: 23 Фев 2014, 08:38

БДСМ позиция: Неориентирана
Тук съм за: Любопитство
Кредити: 2.00 Кредит
Нисък рейтинг

Ново мнениеот BloodSugarSexMagik » 24 Фев 2014, 22:13

На мен това чудо ми се случи за първи път с жена. Не е било самоцел, не е била необходима определена техника или продължителна стимулация, просто пълно отдаване и любов!
iliqna, има ли нужда да ги различавате, стига да изпитвате пълната гама от удоволствия? Достигането им според мен е въпрос на многостранна стимулация, подходящ партньор (в синхрон с желанията и настроенията Ви) и духовна близост. -19-
Аз – палача плача в здрача на здрача, закачил брадвата на лявата си ръка – с дясната за косите влача обезглавената си тъга.
Вип потребител

Регистрирация: 19 Яну 2011, 14:17
Теми: 6
Години: 30

Ориентация: Бисексуална
Визитка:
Кредити: 118.00 Кредит
Репутация във Форума: 32
Нисък рейтинг

Ново мнениеот L8X » 06 Май 2014, 18:42

BloodSugarSexMagik написа:На мен това чудо ми се случи за първи път с жена. Не е било самоцел, не е била необходима определена техника или продължителна стимулация, просто пълно отдаване и любов!
iliqna, има ли нужда да ги различавате, стига да изпитвате пълната гама от удоволствия? Достигането им според мен е въпрос на многостранна стимулация, подходящ партньор (в синхрон с желанията и настроенията Ви) и духовна близост. -19-

+1 когато всичко е както трябва - нещата сами се случват :-)
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 24 Мар 2011, 14:34
Теми: 32
Години: 33

Тук съм за: Убежище за самотни души
Кредити: 300.00 Кредит
Рекорди в Игри: 3
Репутация във Форума: 43
Нисък рейтинг

Ново мнениеот tiranozawyr » 28 Май 2014, 20:49

Здравейте всички. Темата винаги ми е била интересна по ред причини........ееее близки до писсинга. Това, което сподели Г-ца Петкова е вярно. С пенис го докарвам /наклон, ъгъл на атака и т.н браво за техническата терминология на Госпожицата/ но с пръсти до сега не съм успял -44- . Изчел съм доста по темата де.......Това не е опишкване повярвайте ми, аз съм професионалист в тази област и бих разбрал по вкуса. При скуирта вкуса е коренно различен. прилича най-вече на палачинка със сол и сладко от ягоди /смесено/. Ама аз нали съм си чукундур, така обичам палачинките. Та както се казва кефа цена няма. Та и за нас мъжката половина това си е голям кеф.......Поздравявам Г-ца Петкова щом го практикува -344-
Нов потребител

Регистрирация: 27 Май 2014, 18:11
Теми: 1
Години: 51

Нисък рейтинг

Ново мнениеот fisttv » 06 Юни 2014, 10:15

tiranozawyr написа: При скуирта вкуса е коренно различен. прилича най-вече на палачинка със сол и сладко от ягоди /смесено/. Ама аз нали съм си чукундур, така обичам палачинките.

:-) :-) :-)
Ще ме скъсаш от смях.... Обществена "тайна" е че всичко зависи от храната и това което поема организма, при процес на хранене. Вкусът, мирисът и съставът на всяко едно в-во което бива отделяно от организма ни преди всичко зависи от това какво ядем и как се грижим за него (организмът ни). През какви физически и психически процеси преминава и на какви условия и външни фактори е подложен.
В предната тема беше споменал че имаш голям опит в писинга, значи трябва да си забелязъл че урината винаги има различен вкус. Не вярвам ти и партньорката ти да нагъвате 15 години само палачинки. :-) :-) :-)
Така че както вкусът на урината се променя спрямо храната и течностите които поемаме така и при скуирта.
Това го казвам най-вече от гледна точка на моят реален опит в скуирта, на база мнозина партньорки и многократни скуиртвания.

FISTTV
Да бъдеш себе си, в това е разковничето.
Аватар
Модератор

Регистрирация: 25 Апр 2010, 20:45
Теми: 27
Години: 43

Определям се, като:: Основния ми фетиш е фистинга, други са фуут фетиш, нашийници и каишки, дилда и вибратори, въжета, белези, восък и др.

http://www.eroprofile.com/fisttv
My status
Визитка:
Кредити: 392.00 Кредит
Медали: 1
Репутация във Форума: 53

Ново мнениеот Севдалина Василева » 29 Юни 2014, 16:55

Fisttv, страхотно си го описал. Благодаря за изчерпателната информация, която вярвам, че за много хора ще бъде от полза. Може ли някой да сподели от какво зависи колко ще бъде тази струя като количество? От поста на fisttv се споменава, че има резервоар в запаси между 300 и 500мл, на ясно съм, че при всяка жена е различно, но все пак?
"Фетиша никога не намалява от това, че е споделен- Art_Fetish".
Аватар
Нов потребител

Регистрирация: 13 Апр 2010, 12:02
Теми: 268
Години: 38

Ориентация: Хомосексуална
БДСМ позиция: Доминираща
Кредити: 1,331.00 Кредит
Рекорди в Игри: 4
Медали: 2
Репутация във Форума: 83

Предишна

Назад към Секс и Еротика

Кой, къде се намира в момента?

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

Кой посети тази тема?

50 потребители са посетили тази тема: Гост (1), Гост (2), Гост (1), Гост (1), Anna_Glow (1), Billy383 (1), BloodSugarSexMagik (8), Bobich (1), CARLSON (1), Desislava (1), Gligo (1), GuitarFreak (8), Heatseeker (1), Hellhound_Anathema (2), L8X (5), POKI (5), Pebbles (1), Sappho (1), The Witcher (11), bibigon (1), boris19641 (1), counterslap (1), dark angel (1), dart_v8r (6), erotemo55 (7), fisttv (14), footservant (3), gue (1), high_heels_passion (5), iliqna (3), inzagh1 (1), jess (1), kali77 (3), karamel (7), kobal (1), kokoshka (1), lubakamf (2), madame lussil (1), melina011 (3), merak11 (4), mpichmpln (1), nadejjda (1), relaxa7 (1), seeker (1), slave_boy (3), socks (1), stanfeild (1), stefan99s (1), suhoii (8), tiranozawyr (3), ... [Вижте повече]