Art_Fetish

Свят • Цвят • Фетиш

Общи БДСМ досиета

БДСМ ли???

Автор: The Witcher Последен пост: 06 Май 2014, 17:01 Отговори: 3
Общи дискусии.

БДСМ ли???

Ново мнениеот The Witcher » 12 Мар 2014, 17:50

Имали според вас критерий по които да се определи една личност като БДСМ, модел на поведение, начин на обличане или какво и има ли значение въобще ако си го носиш вътре?!? А кое определя кой колко е БДСМ и трябва ли да има входен тест ако искаш да се пробваш...
-"МОЖЕ ЛИ ДА ОПИТАМ"
-"НЕ"
-"ЗАЩО?"
-"ОЩЕ НЕ СИ ГОТОВ"
като в онази реклама хахахахахаха!
какво мислите а?
It is always by way of pain one arrives at pleasure.
Marquis de Sade
Вип потребител

Регистрирация: 25 Ное 2010, 23:44
Теми: 17

Ориентация: Хетеросексуален
БДСМ позиция: Доминиращ
Тук съм за: Обмяна на опит
Визитка:
Кредити: 181.00 Кредит
Репутация във Форума: 21
Нисък рейтинг

Re: БДСМ ли???

Ново мнениеот slave_boy » 15 Мар 2014, 12:43

Много хубав въпрос. Аз нямам еднозначен отговор. При мен е по-скоро въпрос на интуиция. Усещам кога някой е част от БДСМ и кога се преструва или само си мисли че е в играта :-)
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 20 Мар 2011, 14:46
Теми: 3
Години: 36

БДСМ позиция: Подчинен
Тук съм за: Общуване
Визитка: Няма
Кредити: 25.00 Кредит
Репутация във Форума: 0
Нисък рейтинг

Ново мнениеот Севдалина Василева » 26 Мар 2014, 13:18

Критериите по които се определя дали имаш такава насоченост се обуславя още в самата абривиатура:
-определям се подчинен
-определям се доминиращ
-определям се суич
-определям се мазохист
-определям се садист
Поведението вече се сформира от дадената група към която спадаш, но винаги може да има изключения.
Начина на обличане може да подскаже към коя група се отнася въпросната личност. но не винаги това може да бъде критерий.
"Фетиша никога не намалява от това, че е споделен- Art_Fetish".
Аватар
Нов потребител

Регистрирация: 13 Апр 2010, 12:02
Теми: 268
Години: 38

Ориентация: Хомосексуална
БДСМ позиция: Доминираща
Тук съм за: Общуване
Кредити: 1,331.00 Кредит
Рекорди в Игри: 4
Медали: 2
Репутация във Форума: 83
Висок рейтингВисок рейтинг

Ново мнениеот L8X » 06 Май 2014, 17:01

браво за темата The Witcher,

Не знам дали ми личи, но знам на другите дали им личи и моят отговор е не. Няма отличителна черта в хората които са привлечени от БДСМ, носят си нормални дрехи, поведението им е нормално, ежедневието им не е с нищо по-различно от на другите. Поне за тези които аз познавам и знам че със сигурност им трепва отвътре при мисълта за нещо вързано или латексово или.... на тях изобщо не им личи външно, а и не е нужно. Все пак това си е нещо лично и трябва да си остане такова за да бъде това което е. На най-най-най-първото фетиш партъ в София преди няколко години срещнах едно момиче което беше с типична БДСМ външност... лачен корсет, мрежесто боди, лачени токчета, строг поглед, камши, поведение........ всичко крещеше от нея "аз съм домината от мечтите" в последствие се оказа че тя е само позьор и изобщо не и се разтреперва душата когато го практикува. Друг случай е съученичка която я познавам много добре (или поне така съм си мислил) която беше едно нормално момиче, нагледно с ванила влечения - и какво... скоро разбрах, че е от "нашата фирма" - бях изненадан пак поради липсата на външни показатели през цялото това време...

...иииии те така те :)
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 24 Мар 2011, 14:34
Теми: 32
Години: 33

БДСМ позиция: Фетишист
Тук съм за: Убежище за самотни души
Визитка: Няма
Кредити: 300.00 Кредит
Рекорди в Игри: 3
Репутация във Форума: 43
Нисък рейтинг

Назад към Общи БДСМ досиета

Кой, къде се намира в момента?

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

Кой посети тази тема?

18 потребители са посетили тази тема: Anna_Glow (1), BloodSugarSexMagik (1), GuitarFreak (1), L8X (1), The Witcher (4), erotemo55 (2), fisttv (3), gue (1), high_heels_passion (2), karamel (3), miki_1983 (1), moussa (1), rob (1), slave_boy (6), svelkov (2), ytf01 (3), Севдалина Василева (5), еltemir (1)