Art_Fetish

Свят • Цвят • Фетиш

Книги/Поезия

БДСМ Слово

Автор: Севдалина Василева Последен пост: 01 Апр 2015, 07:04 Отговори: 50
Избрани фетиш автори.

Re: БДСМ Слово

Ново мнениеот Insomnia » 18 Ное 2011, 09:42

Вчера си купих нова книга и смятам, че трябва да бъде представена тук, в този фрум. Много подходящо място за подобна еротоманска и хиперсексуална фантастика.Книгата е "Гърдата" на Филип Рот. Излиза тази година, но е писана 1972 г. от Рот, който тогва е ве още начинаещ автор.
Не съм предполагала, че ертоичното четиво може да е и толкова забавно, че на моменти ми идваше да се смея на глас, а бях сама и си четях книгата в едно заведение.:)
Главният герои /и разказвач/ един ден се превръща в женска гърда... И го обзема една постоянна, побъркваща, неутолима чувственост, която има нужда да бъде удовлетворена.
Чете се много бързо и има доста интересни коментари за книгата в нета.
Ако си я купите, обърнете внимание и на оформлението на задната корица, има нещо много особено - една интригуваща закачка от издателите. /няма да кажа повече:)), нека е изненада/
Insomnia

Кредити: Заключен

Ново мнениеот karamel » 12 Юли 2012, 14:46

Еротична трилогия „Fifty Shades“ ("50 нюанса"), автор е британката Ерика Джеймс. Първият том разказвал за студентка по литература, забъркала се в садо-мазо история с милиардер прелъстител. Очаква се и киноадаптация. Моля ако някои има допълнително инфо...или линк към книгите да предостави. На мен лично би ми било интересно да ги прочета. -315-

Източник
Ако пуснеш някого на свобода и той се върне, значи... и друг не го иска!
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 18 Юли 2011, 22:08
Теми: 18
Години: 34

Ориентация: Хетеросексуална
БДСМ позиция: Суич
Тук съм за: Убежище за самотни души
Визитка:
Кредити: 342.00 Кредит
Репутация във Форума: 26
Нисък рейтинг

Ново мнениеот Insomnia » 17 Юли 2012, 12:33

Karamel ме изпревари, тъкмо и аз прочетох за книгата "Петдесет нюанса на сивото". Вече я има по книжарниците, ето линка на Хиликон http://www.helikon.bg/books/76/166276_p ... -sivo.html
От коментарите, които четох за нея, останах с впечатлението, че е доста комерсиализирана и лигаво-романтична
/тип романи "Арлекин"/ версия на "Историята на О"... Който я прочете - нека напише един коментар с препоръка - да си я купим или не.:)
Insomnia

Ново мнениеот Insomnia » 03 Авг 2012, 12:15

Попаднах на една класация за най-еротичната световна литература, направена е 2006 г. За някои от книгите сме говорили тук, други още нямат превод на български език...
1. “Фани Хил или мемоарите на една лека жена” на Джон Клелънд

Memoirs of a Woman of Pleasure (Fanny Hill) by John Cleland (1748-49)

2. “Любовникът на лейди Чатърли” на Дейвид Х. Лоурънс

Lady Chatterley's Lover by D. H. Lawrence (1928)

3. “Тропикът на Рака” на Хенри Милър - на мен лично първата част на "Сексус" ми е най-еротоманска,а торпика не....

Tropic of Cancer by Henry Miller (1934)

4. “Историята на О.” на Полин Риг - класиката за БДСМ - много сме я обсъждали, уникална е...

Story of O by Pauline Reage (1954)

5. “Катастрофа” на Джеймс Балард - гледала съм само филма по книгата с Деймс Спейдър в главната роля, хареса ми...

Crash by J.G Ballard (1973)

6. “Интервю с вампир” на Ан Райс - вампирски съблазнителен филм, но не съм чела книгата...

Interview with the Vampire by Anne Rice (1976)

7. “Случаят Портной” на Филип Рот - Рот ми е един от любимите писатели, еротоман е... Книгата съм я препрочитала 3-4 пъти, възбуждаща е...

Portnoy's Complaint by Philip Roth (1969)

8. “Влъхвите” на Джон Фаулз

The Magus by John Fowles (1965)

9. “Хрониката на птичката на пружина” на Харуки Мураками - чета я сега, не я намирам за еротоманска, но е интересна и има привкус на нежна чувственост...
The Wind-Up Bird Chronicle by Haruki Murakami (1995)

10. “Безкрайна любов” на Скот Спенсър

Endless Love by Scott Spencer (1979)

11. “Лолита” на Владимир Набоков - класика

Lolita by Vladimir Nabokov (1955)

12. “Историята на Кери” на Моли Уедърфилд

Carrie's Story by Molly Weatherfield (1995)

13. “Страх от летене” на Ерика Джонг - малко ми е потискаща, но става за четене

Fear of Flying by Erica Jong (1973)

14. “Пейтън Плейс” на Грейс Металиъс

Peyton Place by Grace Metalious (1956)

15. “Историята на окото” на Жорж Батай - аз я харесвам, но е за любители...

Story of the Eye by Georges Bataille (1928)

16. “Краят на Алис” на Ейми М. Хоумс

The End of Alice by A.M. Homes (1996)

17. “Глас” на Никълсън Бейкър

Vox by Nicholson Baker (1992)

18. “Екстаз” на Сюзан Мино

Rapture by Susan Minot (2002)

19. “Особени удоволствия” на Гари Матюс

Singular Pleasures by Harry Mathews (1983)

20. “На кръстопът” на Сузана Муур

In the Cut by Susanna Moore (1995)

21. “Безсрамие” на Хелън Уолш - писах за тази книга, мн ми хареса, адски възбуждаща ми е... Тук е преведена като "Кучка"

Brass by Helen Walsh (2004)

22. “Кенди” на Тери Саутърн и Мейсън Хофънбърг

Candy by Terry Southern and Mason Hoffenberg (1958)

23. “Завинаги” на Джуди Блум

Forever by Judy Blume (1975)

24. “Американска мечта” на Норман Мейлър

An American Dream by Norman Mailer (1965)

25. “Авантюристите” на Харолд Робинс

The Carpetbaggers by Harold Robbins (1961)
Ако някой е чел други книги от списъка, нека сподели мнение и препоръка...
Insomnia

Ново мнениеот Севдалина Василева » 14 Мар 2013, 16:44

Бестселърите от серията "Петдесетте нюанса" провокираха издаването на наръчник за безопасно прилагане на техниките от романите. :-) Е те тва е!

50 нюанса на сексуалните контузии
Издават наръчник за безопасно прилагане на техниките, описани от Е. Л. Джеймс

Бестелърите от серията "Петдесетте нюанса" вдъхновиха мнозина да опитат нови сексуални техники, но често опитите не минават без физически травми, защото се извършват от хора, познаващи само рутината в секса.

Поради тази причина две писателки от Ню Йорк, специалистки по въпросите на секса, са съставили учебник за безопасно прилагане на техниките от цикъла "Петдесетте нюанса", пише в. "Daily Telegraph".

Творбата на тандема Ем и Ло, чиито истински имена са Ема Тейлър и Лорелай Шарки, се нарича "150 нюанса на играта".

Според критици това е наръчник от А до Я на сексуалните игри, заимствани от романите за "Петдесетте нюанса". В книгата има сцени с размяна на ролите по време на секса, съвети за по-безочлив начин на живот и препоръчителни възбуждащи игрички за двама или повече сексуални партньори.

Авторките на книгата, която обещава да се превърне в бестселър, досега са написали общо седем книги. Всяка една от двете писателки има по две деца, отбелязва БТА.
"Фетиша никога не намалява от това, че е споделен- Art_Fetish".
Аватар
Нов потребител

Регистрирация: 13 Апр 2010, 12:02
Теми: 268
Години: 38

Ориентация: Хомосексуална
БДСМ позиция: Доминираща
Тук съм за: Общуване
Кредити: 1,331.00 Кредит
Рекорди в Игри: 4
Медали: 2
Репутация във Форума: 83
Висок рейтингВисок рейтинг

Ново мнениеот Sappho » 01 Апр 2015, 07:04

Тези дни си купих нова книга на бг автор - "С@мот@" на Мартина Дечевска. Още не съм я прочела, но исках да я представя тук, заради предговора, едно изречение, от който ще цитирам: "М. Дечевска се вдъхновява за книгата си от интервюта със "събмисив" момичета, практикуващи игрите на болка и удоволствие, на господар и роб, познати под съкращението БДСМ..." Явно е с такава тематика, да видим....
След прочит, ще дам рецензия тук... В очакване съм, дано е нещо добро. -379-
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 29 Яну 2015, 10:28
Теми: 2
Години: 38

Ориентация: Хомосексуална
БДСМ позиция: Любопитна
Тук съм за: Любопитство
Визитка: Няма
Кредити: 417.00 Кредит
Репутация във Форума: 2
Нисък рейтинг

Предишна

Назад към Книги/Поезия

Кой, къде се намира в момента?

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

Кой посети тази тема?

29 потребители са посетили тази тема: Гост (13), Гост (1), Freya (1), Gligo (1), POKI (2), Rodriguez (2), Sappho (8), The Witcher (2), Tsvetan (1), Violet (2), ana (4), counterslap (1), dee (1), dink (2), englynew (1), fisttv (6), footservant (1), gani_st (1), gioveio (3), high_heels_passion (4), karamel (4), neverenough (4), rob (3), slave_boy (2), slave_love (1), spartan (1), ytf01 (1), Звездичка (1), Севдалина Василева (11)