Art_Fetish

Свят • Цвят • Фетиш

Книги/Поезия

Българките-наследнички на амазонките

Автор: merak11 Последен пост: 03 Сеп 2011, 22:53 Отговори: 1
Избрани фетиш автори.

Българките-наследнички на амазонките

Ново мнениеот merak11 » 11 Окт 2010, 00:47

Според най-новите изследвания на историята Амазонките са съществували. Преки наследници са българите. Този труд раздипля гънките на времената и разказва за мисията на амазонките и връзките им с българския род.

„Ние сме генетични носители на нашата история. Така, преди 15 год., американски ясновидец разказваше истории с амазонки, които наблюдаваше в моята аура. Днес Галя оживи това минало." Акад. Хр. Маджаров

„Уверена ръка на изследовател пише уникална книга за амазонките. Тя ще бъде ярка страница от общата история на бългрите... Мисля, че в жилите на нейната авторка тече амазонска кръв..." Акад. М. Юхма

„Само една амазонка може да събори кулите от заблуди и да съсече веригите, с които е окована истината за Жената." Изд. „Алфиола "

„Тази книга е един жест на признателност към амазонките - Жриците на Светлината, независимо как ги наричаме: богини, самодиви, юди, музи, амазонки. Те са бдели над дедите ни, за да оцелеят след Потопа, за да ни има днес... Произходът им е по-древен от този на фараоните; те са жреческа каста, оцеляла от Атлантида."
Галя Маджарова

В тези страници ще намерите още за:
- Атлантида - родина на Амазонките; атланти в Тракия;
- държавническата мисъл на Амазонките и техните градове;
- Амазонките и Свещения Граал; амазонския ген на българката;
- Сборяново - българската Гиза; защо Кариатидите са десет?
- магията на деветте Музи и на седемте Вълшебници;
- Вакхански, Дионисови, Елевзински и Орфееви мистерии;
- „Показалец..." на Раковски и Самодивите;
- „Веда Словена" и преданията за Юдите;
- как светът ще се оправи за 25 години ...
http://knigosviat.net/?bookstore=book&b ... 0%BA%D0%B8

И се появи Той Тирана. Могъщия и Силен Владетел на съседното на АМАЗОНКИТЕ царство. Царство Велико от което Гордите амазонки вземаха здрави и силни мъже за да се заплодят и продъжат рода си. Той отдавна искаше да унищожи това царство. Да плени и покори тяхната царица. Но при вида на нейното изящество, величие, гордост, сила на духа, Той покорителя Великия изпитваше нещо, което го разтърсваше. Нещо непознато, и искаше това да свърши. Ръцете му трепереха съцето казваше ами ако я убия. Стисна зъби. Трябва всичко да свърши; Ръката стисна меча, топките се свиха както преди всеки бой, сълза се появи преглътна и каза, ако трябва някога да ме убият на бойното поле то нека да е тя. Много велики войни бяха умрели от неговия меч. Но тази царица сънуваше на бойното поле, в двореца, в мир, и въобще. Сънуваше неща които не разбираше. Стряскаше се. Една вечер сълзи течаха по лицето с белези от победоносни битки. Нима това беше пророчеството на старицата, която той изгори на клада.

Двете мнения са свързани и преместени в подходящия форум.
Арт потребител

Регистрирация: 03 Окт 2010, 08:13
Теми: 4
Години: 49

Ориентация: Хетеросексуален
БДСМ позиция: Любопитен
Тук съм за: Общуване
Кредити: 26.00 Кредит
Репутация във Форума: 2
Нисък рейтинг

Re: Българките-наследнички на амазонките

Ново мнениеот Amatea » 03 Сеп 2011, 22:53

Самодивите, които завързват замръкнал в гората пътник, и танцуват голи около него...
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 31 Авг 2011, 11:38
Теми: 28
Години: 49

Ориентация: Бисексуална
БДСМ позиция: Любопитна
Тук съм за: Общуване
Определям се, като:: Не съм доминираща- харесва да съм отгоре. Не съм подчинена, харесва да се отдавам. Не съм садистка, пука ми, че те боли. Не съм мазохистка, готова съм да изтърпя всичко за теб.
Визитка:
Кредити: 264.00 Кредит
Репутация във Форума: 26
Нисък рейтинг

Назад към Книги/Поезия

Кой, къде се намира в момента?

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

Кой посети тази тема?

4 потребители са посетили тази тема: Гост (1), sandokan44 (1), silver.radiance (1), spartan (1)