Art_Fetish

Свят • Цвят • Фетиш

Афиш

DARK ANGEL- 07.03.14

Автор: The Witcher Последен пост: 06 Май 2014, 16:02 Отговори: 7
Публикувайте вашия информационен афиш на това, което търсите или предлагате.

Модератор: Pebbles

DARK ANGEL- 07.03.14

Ново мнениеот The Witcher » 14 Фев 2014, 16:57

Привет, София!!! Стига прозявки, време е да се поразбудим и отървем от тази скука и летаргия, защото DARK ANGEL е тук- нашето ново ежемесечно фетиш парти. Извадете корсетите и жартиерите, изтръскайте ги от нафталина и на 7 Март се присъединете към най-горещата вечер в София. За вашето добро настроение ще се погрижи екипът на DARK ANGEL, а именно:

Hosted By:
Еlina-Dark Angel

Music By:
DJ Der S. (Synth Pop, EBM, Future Pop)
DJ Elizabeth (Industrial, EBM, Rhythmic Noise)
DJ Lilith (Dark Ambient)
DJ Malkavian b2b DJ FANatic (Electro-Industrial, Rhythmic Noise)

Fetish Performance By:
Lilith & Alex

Rope Suspension By:
Shibari Gig

Photography By:
Miglena Tsoneva or Friend

Dress Code:
Sexy Uniforms
Fetish Gear
Latex
Leather
Pvc/Vinyl
Goth/Punk
Pin-up/Rockabilly

За да се насладите пълноценно на всичко, което DARK ANGEL ви предлага, има само 3 лесни условия:

1. Желателно е Dress Code-a да бъде спазен. Това е тематично парти и облеклото играе голяма роля в създаването на подходящо настроение. Спокойно, няма място за паника! Ние не очакваме всеки гост да се появи в латексов костюм. Засега. ;) Но искаме да видим, че е положено усилие- ако не друго, поне като жест на солидарност към другите ни гости. Пък и ние знаем, че всеки има в гардероба си нещо по-така. ;) Освен това треската при подготвянето на тоалета е вълнуваща и сладка и е част от купона. Усетете я, насладете й се.

Знаем, че при дамите проблем няма- все пак кое момиче няма корсет, жартиери или поне мрежести чорапи? ;) Но осъзнаваме, че при по-косматите ни половинки нещата са по-сложни. Тъй като за много от вас това ще бъде първо фетиш парти (но надяваме се не и последно), ще направим малко изключение и ще облекчим Dress Code-a за мъжете. Скъпи кавалери, просто елате облечени в черно. А за тези от вас спазили официалния фетиш Dress Code, ще има 10% отстъпка от бара.

2. От респект към нашите фетиш performers, както и към нашите гости, снимането в клуба е абсолютно забранено. И колкото и да ни е неприятно, нарушителите ще бъдат помолени да напуснат. Не се тревожете, DARK ANGEL ще предостави професионален фотограф, който ще увековечи вашите усмивки и тоалети. :)

3. Отпуснете се и се наслаждавайте. DARK ANGEL is fun. Just a different kind of fun. ;)

Първото издание ще се проведе в центъра на София, в легендарния ъндърграунд клуб "3 Уши", разположен на ул. „Три уши“ 1, в близост до колелото на трамвай номер 5 зад Съдебната палата. Непосредствено до него е известният музикален магазин „ОЧЗ.“

Дата: 7 Март
Час: След 21.00 ч.
Вход: 6 лв.

ОЧАКВАМЕ ВИ С НЕТЪРПЕНИЕ!

Ето и нашата Facebook страница:

www.facebook.com/DarkAngelFetishParty

Find us, like us, join us!

"DARK ANGEL- IT'S A DIFFERENT KIND OF FUN"
It is always by way of pain one arrives at pleasure.
Marquis de Sade
Вип потребител

Регистрирация: 25 Ное 2010, 23:44
Теми: 17

Ориентация: Хетеросексуален
БДСМ позиция: Доминиращ
Тук съм за: Обмяна на опит
Визитка:
Кредити: 181.00 Кредит
Репутация във Форума: 21
Нисък рейтинг

Re: DARK ANGEL- 07.03.14

Ново мнениеот BloodSugarSexMagik » 21 Фев 2014, 22:21

Ето това вече звучи страхотно!
Мисля да намина. Между другото - привет отново на всички (познати или не)! Това събитие май ще накара и мен да спра да се прозявам. :) Надявам се наистина да е само началото на поредица от подобни събития, на които всеки от нас да има възможност да бъде себе си и да срещне близки по интереси хора!
Аз – палача плача в здрача на здрача, закачил брадвата на лявата си ръка – с дясната за косите влача обезглавената си тъга.
Вип потребител

Регистрирация: 19 Яну 2011, 14:17
Теми: 6
Години: 30

Ориентация: Бисексуална
БДСМ позиция: Суич
Тук съм за: Общуване
Визитка:
Кредити: 118.00 Кредит
Репутация във Форума: 32
Нисък рейтинг

Ново мнениеот Севдалина Василева » 21 Фев 2014, 23:13

Наистина звучи обещаващо, само да не се окаже като миналите "fetish parody party" :-)
"Фетиша никога не намалява от това, че е споделен- Art_Fetish".
Аватар
Нов потребител

Регистрирация: 13 Апр 2010, 12:02
Теми: 268
Години: 38

Ориентация: Хомосексуална
БДСМ позиция: Доминираща
Кредити: 1,331.00 Кредит
Рекорди в Игри: 4
Медали: 2
Репутация във Форума: 83
Висок рейтингВисок рейтинг

Ново мнениеот The Witcher » 23 Фев 2014, 07:52

И аз ще отида да видя какво са направили този път... дано е по интересно от бала на горгон а и българин ще прави шибари трябва да го видя...
Marquis de Sade
Вип потребител

Визитка:
Нисък рейтинг

Ново мнениеот Севдалина Василева » 26 Мар 2014, 13:20

Очакваме да разкажете впечатленията си от въпросното парти! :-)
"Фетиша никога не намалява от това, че е споделен- Art_Fetish".
Аватар
Нов потребител

Регистрирация: 13 Апр 2010, 12:02
Теми: 268
Години: 38

Ориентация: Хомосексуална
БДСМ позиция: Доминираща
Кредити: 1,331.00 Кредит
Рекорди в Игри: 4
Медали: 2
Репутация във Форума: 83
Висок рейтингВисок рейтинг

Ново мнениеот The Witcher » 27 Мар 2014, 07:52

както се бях засилил, така не можах да отида, но L8X да каже... конкретно за връзването чух доста недобри изказвания
Marquis de Sade
Вип потребител

Визитка:
Нисък рейтинг

Ново мнениеот The Witcher » 07 Апр 2014, 22:00

-35-

Привет, мили мои перверзници! За всички оцелели след нашето първо парти сме подготвили ново забавление и на 25 Април екипът на DARK ANGEL ви кани на неочаквано BIBLE STUDY. Ха!

BIBLE STUDY е първото от поредица тематични издания на DARK ANGEL и се надяваме този допълнителен нюанс да допринесе за вашето добро настроение, а и да внесе малко хумор в подготовката на подходящо облекло.

Говорейки за облекло, предполагам вече всички знаете, че очакваме дрес кодът да бъде спазен. Дрес кодът включва:

-Секси облекла и униформи
-Фетиш дрехи и аксесоари
-Латекс
-Кожа
-Винил/PVC
-Пънк/Готик
-Пин-ъп/Рокабили

В допълнение на редовния дрес код, за BIBLE STUDY ще разширим неговите параметри да включват и всякакъв вид религиозни одежди- ангелски/дяволски костюми, раса, кардиналски шапки, папски туники, тюрбани, бурки, мурки и т.н. Пардон, без мурки. ;)

За мъжете и този път ще важи облекчението за изцяло черно облекло. Мъж да си на този свят, ей! Но не забравяйте, че сини дънки, маратонки и всякакъв вид цветно ежедневно облекло са в разрез с посочения дрес код. Дори при наличието на мурка! :P

Искаме изрично да ви предупредим, че ако сте чувствителни на тема "християнска религия", това издание на DARK ANGEL НЕ Е ЗА ВАС. Нашата цел не е да обидим или подиграем вярата на гостите ни, а да създадем ново и интересно преживяване за всички нас, но някои деликатни елементи от програмата могат да бъдат трудно възприети от по-религиозните и емоционални посетители.

Също така от респект към участниците в шоуто, както и към нашите гости, искаме да ви напомним, че СНИМАНЕТО В КЛУБА Е АБСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНО. И колкото и да ни е неприятно, нарушителите ще бъдат накарани да напуснат.

Очакваме с нетърпение отново да се позабавляваме заедно. За вашето добро настроение ще се погрижи екипът на DARK ANGEL, а именно:

Hosted By:
Еlina-Dark Angel

Music By:
Surprise Guest (Dark Wave, Gothic, Industrial)
DJ Elizabeth (Industrial, EBM, Rhythmic Noise)
DJ Lilith (Gothic rock, Martial Industrial, EBM)
DJ Will (Rhythmic Noise)

Bondage Demonstration By:
Lucifer
Shibari Gig

Fetish Performance By:
Lilith & Subs

Photography By:
Glena Hate

Второто издание на DARK ANGEL отново ще се проведе в клуб "3 Уши", разположен на ул. „Три уши“ 1, в близост до колелото на трамвай номер 5 зад Съдебната палата.

Дата: 25 Април
Час: След 21.00 ч.
Вход: 6 лв.

ОЧАКВАМЕ ВИ С НЕТЪРПЕНИЕ!

Ето и нашата Facebook страница:

www.facebook.com/DarkAngelFetishParty

Find us, like us, join us!

"DARK ANGEL- IT'S A DIFFERENT KIND OF FUN"
Marquis de Sade
Вип потребител

Визитка:
Нисък рейтинг

Ново мнениеот L8X » 06 Май 2014, 16:02

The Witcher написа:както се бях засилил, така не можах да отида, но L8X да каже... конкретно за връзването чух доста недобри изказвания

Хоп Хоп ето ме и мен... Съжалявам че закъснявам с ревюто на партито, но просто не съм влизал от доста време...

Та относно партито... смесени чувства остави в мен - видях само 1 познат човек и 1 полупознат от форума, отделно видях познати които не бих казал че са фетишисти или някакви подобни, по-скоро ходят на всички партита в които има някакъв дрескод... независимо дали е латекс, кожа, гейша или палячо. Не всички бяха спазили дрескода, нямаше контрол на това дали някой снима или не снима... на входа минахме с 200кмч нито ни провериха дали нося нож, бомба, лична карта или спринцовки... като цяло беше - не знам даже как да го кажа. Понеже бях днес на "военния парад" в който минаха 5 самолета от които 3 на Wizzair и 2 на BulgariaAir... Фетиш партито беше същото... чакаш изтребител а минава пътнически самолет. Имаше и хора които бяха спазили дрескода, бяха се постарали, но за съжаление останах разочарован и то без да имам очакване.

Поздрави на всички -35-
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 24 Мар 2011, 14:34
Теми: 32
Години: 33

БДСМ позиция: Фетишист
Тук съм за: Убежище за самотни души
Визитка: Няма
Кредити: 300.00 Кредит
Рекорди в Игри: 3
Репутация във Форума: 43
Нисък рейтинг

Назад към Афиш

Кой, къде се намира в момента?

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

Кой посети тази тема?

19 потребители са посетили тази тема: 6molio (1), BloodSugarSexMagik (7), Desislava (2), GuitarFreak (4), L8X (1), Pebbles (1), The Witcher (11), dart_v8r (1), dink (1), erotemo55 (2), fisttv (3), high_heels_passion (2), innsmouther (1), karamel (3), melina011 (1), rob (2), socks (2), ytf01 (5), Севдалина Василева (10)