Art_Fetish

Свят • Цвят • Фетиш

Афиш

Партньорка за обмяна БДСМ опит!

Автор: spartan Последен пост: 29 Апр 2015, 19:01 Отговори: 0
Публикувайте вашия информационен афиш на това, което търсите или предлагате.

Модератор: Pebbles

Партньорка за обмяна БДСМ опит!

Ново мнениеот spartan » 29 Апр 2015, 19:01

Бих желал да срещна във форума дама с приятна външност с телесно тегло не повече от 80 килограма, която да бъде запозната с теорията и практиката в БДСМ в по- голяма степен. Възрастта е без значение. Имам известен опит с платени домини и малък с дами - любителки на БДСМ. Бил съм от двете страни на камшика, като ми допада повече позицията на доминиран. Не разполагам със собствени атрибути. Фетишите ми са свързани в сферата на писинг, сакт, клизма, страпон, федерос, фейсситинг, като подчинен. Като доминиращ, бих могъл да играя ролята на строг лекар, полицай, който да претърсва заподозряната за наркотрафик във всички възможни отвори, с ръка и палка, както и да удря по дупето престъпницита с длан или палка и накрая да я обладае.
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 26 Апр 2015, 03:44
Теми: 7
Години: 49

Ориентация: Хетеросексуална
БДСМ позиция: Фетишист
Тук съм за: Обмяна на опит
Определям се, като:: Определям се, като нестандартна, ексцентрична личност. Бих желал да срещна във форума сродни души от женски пол, с които да обменим опит.
Визитка: Няма
Кредити: 29.00 Кредит
Репутация във Форума: 0
Нисък рейтинг

Назад към Афиш

Кой, къде се намира в момента?

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

Кой посети тази тема?

10 потребители са посетили тази тема: GuitarFreak (1), POKI (3), Sappho (1), Silent Teddy bear (1), blue eyed (1), gandalf (1), karamel (1), spartan (1), svelkov (1), wonderfullgirl (1)