Art_Fetish

Свят • Цвят • Фетиш

АРТ Визитка

Представям се! :)

Автор: Nastynir Последен пост: 15 Яну 2015, 02:18 Отговори: 1
Нека да се запознаем! Всеки, който създаде своя визитка, автоматично се превръща в негово собствено пространсто, в което останалите потребители ще могат да се обръщат персонално за всичко, което ги е заинтересувало отностно тази личност.

Представям се! :)

Ново мнениеот Nastynir » 15 Яну 2015, 00:25

Не знам защо, но фетишът и доминацията ме съпътстват през целия ми живот.. Къде съм го искал аз самия къде не...Интересното е обаче ,че съм го таил в самият себе си... Аз го анализирам с това ,че съм имал тежко детство и доста проблеми за да стигна до това да ми харесва жена да ме доминира, но като погледна от друга гледна точка... Доста неща в последствие са ми харесали и съм ги добавял към желанията си.
В живота си винаги аз съм доминирал секскуално и съм бил водещата фигура. Просто имам определено търпение и давам напред доверие да видя до къде ще стигне дамата и като ми се качи на главата ... лека полека я свалям оттам. Имам висок самоконтрол и контрол над другите доколкото е възможно това.Интересно ми е да си поговоря с жена която би могла да ми влезне под кожата и да ме покори или да поне да може да ме превъзхожда... Едно ниво над мене да е за да има какво да науча от нея. Ще ми е интересно да общувам с нея на всякакви теми и да се пренасят и преплират една в друга като изхода да е един и същ. Не обичам табутата и забранените неща. Обичам директността и разкрепостеността във взаимоотношенията мъж и жена. Бих искал да се запозная с жена която поне може да общува без задръжки и свободно да можем да си комуникираме.

"Слабите личности са силни и доминиращи в леглото... Силните личности искат да бъдат слаби в леглото " :)
Аватар
Нов потребител

Регистрирация: 11 Яну 2015, 00:46
Теми: 1
Години: 34

Ориентация: Хетеросексуален
БДСМ позиция: Подчинен
Тук съм за: Търся Домина
My status
Визитка: Няма
Кредити: 2.00 Кредит
Репутация във Форума: 0
Нисък рейтинг

Re: Представям се! :)

Ново мнениеот Севдалина Василева » 15 Яну 2015, 02:18

Добре дошъл. Чувствай се свободен да вземаш отношение в сайта.
Надявам се да си бъдем полезни взаимно!

Поздрави
-379-
"Фетиша никога не намалява от това, че е споделен- Art_Fetish".
Аватар
Нов потребител

Регистрирация: 13 Апр 2010, 12:02
Теми: 268
Години: 38

Ориентация: Хомосексуална
БДСМ позиция: Доминираща
Тук съм за: Общуване
Кредити: 1,331.00 Кредит
Рекорди в Игри: 4
Медали: 2
Репутация във Форума: 83
Висок рейтингВисок рейтинг

Назад към АРТ Визитка

Кой, къде се намира в момента?

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

Кой посети тази тема?

17 потребители са посетили тази тема: Гост (1), Gligo (1), GuitarFreak (1), Nastynir (5), POKI (5), Sappho (1), The Witcher (1), bdsm_70 (1), deathwingbg (1), erotemo55 (1), fisttv (3), high_heels_passion (1), ivodiesel (1), karamel (1), ytf01 (1), Севдалина Василева (2), ТодоровСтоян (1)