Art_Fetish

Свят • Цвят • Фетиш

Фетиши

Без бельо

Автор: erotemo55 Последен пост: 24 Юли 2014, 15:53 Отговори: 3

Без бельо

Ново мнениеот erotemo55 » 22 Юни 2014, 13:08

Ходенето без бельо в къщи, или навън... удобство, сексуална фантазия, повод за възбуда?!?!
Нов потребител

Регистрирация: 13 Мар 2013, 12:07
Теми: 2
Години: 6

Ориентация: Хетеросексуален
БДСМ позиция: Любопитен
Тук съм за: Общуване
Визитка: Няма
Кредити: 12.00 Кредит
Репутация във Форума: 0
Нисък рейтинг

Re: Без бельо

Ново мнениеот Pebbles » 30 Юни 2014, 00:07

Не ми е удобно и не ме възбужда, а и не ми е хигиенично. Било то аз да съм без бельо или отсрещната страна.
Да има една идея нещо малко оставено като дрешка ми е много по-секси от без нищо, т.е. само по бельо ми харесва в пъти повече.
Аватар
Модератор

Регистрирация: 03 Авг 2011, 21:31
Теми: 4
Години: 30

Ориентация: Хетеросексуална
БДСМ позиция: Подчинена
Тук съм за: Любопитство
Кредити: 241.00 Кредит
Репутация във Форума: 27
Нисък рейтинг

Ново мнениеот L8X » 02 Юли 2014, 09:22

1. Удобство - без бельо не мога нито да спя, нито вкъщи, нито да плувам, нито да ходя, пъ не дай боже да се затичам ;) пробвал съм всичко изброено - не става. На жените без сутиен не знам как им е, но на мен без слип ми е неудобно.

2. Красота - за мен не мога да коментирам, но за жената отсреща винаги предпочитам да е с бельо. То подчертава формите и красотата и, прикрива зоните които са забранени за външния свят, всеки мъж знае че под бельото се крие това което и двамата партньори желаят... и така до края на света...

Може би за някое публично унижение или ексхибиционистично изпълнение бих предпочел жената да е без бельо, с много къса пола с която да премисля всяка своя крачка и тънка блузка от която изскачат настръхналите и зърна - докато се разхождаме неделно някъде. Или любимото ми - нищо друго освен палто, жартиери и ботуши, на разходка...

По-скоро вариант без бельо, предпочитам като разнообразие, а не като ежедневие -35-
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 24 Мар 2011, 14:34
Теми: 32
Години: 33

Ориентация: Хетеросексуален
БДСМ позиция: Фетишист
Тук съм за: Убежище за самотни души
Кредити: 300.00 Кредит
Рекорди в Игри: 3
Репутация във Форума: 43
Нисък рейтинг

Ново мнениеот Bobich » 24 Юли 2014, 15:53

Бельото само по себе си е фетиш и много хора предпочитат да го виждат върху човека. Колкото до мен и аз предпочитам да съм си с бельо. Даже не съм привърженик на нудизма , въпреки че не виждам какво лошо има просто съм такъв,може би малко "консерва" като става дума за публична голота.
Разбираш ли ме?!
Арт потребител

Регистрирация: 01 Окт 2010, 18:08
Теми: 4
Години: 30

Ориентация: Бисексуален
БДСМ позиция: Подчинен
Тук съм за: Обмяна на опит
Визитка:
Кредити: 319.00 Кредит
Репутация във Форума: 23
Нисък рейтинг

Назад към Фетиши

Кой, къде се намира в момента?

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

Кой посети тази тема?

23 потребители са посетили тази тема: BloodSugarSexMagik (1), Bobich (2), CARLSON (2), GuitarFreak (4), L8X (4), POKI (1), Pebbles (4), The Witcher (4), Tsvetan (1), balkan (6), erotemo55 (6), fisttv (3), ghosty (1), gue (2), high_heels_passion (1), jikata1 (2), karamel (4), lubakamf (1), madame lussil (1), stefan99s (1), ytf01 (1), Севдалина Василева (3), еltemir (1)