Art_Fetish

Свят • Цвят • Фетиш

Фетиши

Фетиши, фетиши, фетиши....

Автор: L8X Последен пост: 10 Дек 2013, 11:37 Отговори: 2

Фетиши, фетиши, фетиши....

Ново мнениеот L8X » 08 Дек 2013, 20:53

В този раздел всеки споделя фетиши... неща които го възбуждат, отблъскват другите, неща които го отблъскват се харесват на другите... Не мога да разбера само едно... кой всъщност е този определен като фетишист:
а) човекът който съ възбужда от партньорката си облечена в училищна униформа, гумен костюм, високи токчета..... от партньора си унизен на пода с надуваем плъг заврян някъде....
б) този който за да свърши са му нужни ботуши, гумен костюм, маска, но не и партньор/ка
В този ред на мисли ако кажем на човек "а" фетишист, то с какво той е по различен от хората които се възбуждат по общопиретите методи или когато едно момиче обуе къса пола и сложи блуза с дълбооооко деколте, тогава нямаме фетишист, въпреки че 50% от възбудата идва от това, че жената подчертава красотата си чрез помощта на облеклото. Когато сложи кожена пола, ботуши на платформа и ПВЦ корсет, тогава човекът който я иска е фетишист само и единствено поради факта, че това облекло не се вижда при всяко 4то момиче в топлите дни на улицата. Трудно ми е да преценя фетишист дали е човек който харесва партньора/ката си който/която в името на любовта е разнообразила секса с някоя играчка или дрешка, или е човек на който партньора при наличието на играчки или облекло който той/тя сам/сама да облече е излишен. Хората трудно споделят фетишите си, защото това е нещо лично и е част от сексуалния им живот, но от наблюденията които имам хора от група "б" не познавам. Аз самият харесвам много аксесоари и облекла и др. които без подходяща партньорка са просто ненужни предмети. Без човек който притежава качества които ви допадат... така наречените фетиш атрибути са безполезни.
И така, а вашето мнение е?

-35-
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 24 Мар 2011, 14:34
Теми: 32
Години: 33

Ориентация: Хетеросексуален
БДСМ позиция: Фетишист
Тук съм за: Убежище за самотни души
Визитка: Няма
Кредити: 300.00 Кредит
Рекорди в Игри: 3
Репутация във Форума: 43
Нисък рейтинг

Re: Фетиши, фетиши, фетиши....

Ново мнениеот socks » 08 Дек 2013, 22:36

До колкото съм запознат, официалната дефиниция за фетишизъм е "б". Но за мен лично това е един от случаите в които теорията се различава от практиката. На пример, аз се считам за фуут фетишист, но това не означава, че единственият начин да се възбудя и/или да свърша е този... въпреки, че дефиницията за фетишизъм твърди точно това. Според мен общоприетото мнение за фетиш е по-добро отколкото официалната дефиниция. А що се отнася до това как определям дали нещо е фетиш или не.. ами не знам точно, просто така го чувствам отвътре :D
"YESTERDAY YOU SAID TOMORROW. JUST DO IT!"
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 26 Авг 2011, 16:45
Теми: 10
Години: 30

Ориентация: Хетеросексуален
БДСМ позиция: Фетишист
Тук съм за: Общуване
Визитка:
Кредити: 103.00 Кредит
Репутация във Форума: 10
Нисък рейтинг

Re: Фетиши, фетиши, фетиши....

Ново мнениеот Севдалина Василева » 10 Дек 2013, 11:37

Има една много тънка граница, която често ни пречи да определим доколко при определени прояви, става дума за фетиши, и доколко за нещо друго. Принципно фетишизмът се заключава в това, да се достигне сексуално удовлетворение при досег с фетиша. Именно фетиша се явява главен сексуален дразнител. Но как да направим границата, когато това са примерно зърната на гърдите? Всъщност най-ерогенната зона на човека е съзнанието. Фетишите въздействат стимулиращо именно на съзнанието и това ги прави толкова мощен еротичен стимул.
По принцип общоприетото схващане за фетиш се отнася до предмет или части от тяло или аромат/миризма, който е обект на сексуална възбуда.
Тази така апетитна тема сме я разнищвали под различни ъгли, по мое мнение всички хора по света са фетишисти. :-)
"Фетиша никога не намалява от това, че е споделен- Art_Fetish".
Аватар
Нов потребител

Регистрирация: 13 Апр 2010, 12:02
Теми: 268
Години: 38

Ориентация: Хомосексуална
БДСМ позиция: Доминираща
Тук съм за: Общуване
Кредити: 1,331.00 Кредит
Рекорди в Игри: 4
Медали: 2
Репутация във Форума: 83
Висок рейтингВисок рейтинг

Назад към Фетиши

Кой, къде се намира в момента?

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

Кой посети тази тема?

32 потребители са посетили тази тема: Гост (1), BloodSugarSexMagik (1), CARLSON (3), Dvoen_Burbon (1), GuitarFreak (2), Heatseeker (1), L8X (4), Richie Hower (1), The Witcher (1), arsen (1), balkan (2), catalunec (1), dart_v8r (2), dirtypanties (1), erotemo55 (2), fisttv (1), flex_kavana (1), ghosty (1), gue (1), high_heels_passion (1), karamel (2), loverboy (1), madame lussil (1), moussa (1), sandokan44 (1), socks (2), stefan99s (2), tabakoff (1), trandafor (1), ytf01 (1), Севдалина Василева (2), еltemir (1)