Art_Fetish

Свят • Цвят • Фетиш

Мокри игри

Стискане, пишкане

Автор: seeker Последен пост: 30 Авг 2018, 21:30 Отговори: 49
Всичко за писинг

Re: Стискане, пишкане

Ново мнениеот Sappho » 08 Апр 2015, 21:21

Доста забавна и неочаквана ситуация, Tiger... сега взех да я мисля тази руса мацка - снимката постановка ли е или си е чист късмет - и в този случай излиза, че мацката си е фенка на пишкането на публични места... Интересно. -379-
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 29 Яну 2015, 10:28
Теми: 2
Години: 38

Ориентация: Хомосексуална
БДСМ позиция: Любопитна
Тук съм за: Любопитство
Визитка: Няма
Кредити: 417.00 Кредит
Репутация във Форума: 2
Нисък рейтинг

Ново мнениеот Tigre » 09 Апр 2015, 00:42

Sappho написа:Доста забавна и неочаквана ситуация, Tiger... сега взех да я мисля тази руса мацка - снимката постановка ли е или си е чист късмет - и в този случай излиза, че мацката си е фенка на пишкането на публични места... Интересно. -379-
снимката е постановка и е от един сайт дето имаше доста такива снимки и по всичко личи че и плащат да прави такива постановки :-) ето още една готина мацка.
0541367809.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Нов потребител

Регистрирация: 30 Май 2012, 09:34
Години: 30

Ориентация: Хетеросексуален
БДСМ позиция: Неориентиран
Кредити: 3.00 Кредит
Репутация във Форума: 0
Нисък рейтинг

Ново мнениеот seeker » 09 Апр 2015, 23:10

Благодаря Tigre за интересните снимки. Това са от немската колекция lohengrin, чийто сайт мисля, че вече не съществува, но в интернет все още се намират техни материали. Например тук:
Снимките са постановка естествено. Но са направени качествено така, че като ги гледаш да повярваш, че се случва неволно. Като гледам, някои от сцените са снимани на доста публични места, където вероятно е имало и случайни свидетели на "инцидента". На запад явно са доста по-разкрепостени от нас.
Арт потребител

Регистрирация: 27 Окт 2010, 20:53
Теми: 4
Години: 40

БДСМ позиция: Фетишист
Тук съм за: Обмяна на опит
Кредити: 41.00 Кредит
Репутация във Форума: 6
Нисък рейтинг

Ново мнениеот geisha_girl » 19 Фев 2018, 20:46

Случи ми се да ми се допикае непоносимо в градския транспорт. Слязох на следващата спирка, но беше пълно с хора. Скрих се между едни блокове, клекнах под една липа, задигнах официалната рокля, която носех и пиках неудържимо повече от минута. Може и някой да ме е видял от прозореца.
Нов потребител

Регистрирация: 22 Авг 2014, 22:24
Години: 30

Ориентация: Хетеросексуална
БДСМ позиция: Любопитна
Кредити: 7.00 Кредит
Репутация във Форума: 1
Нисък рейтинг

Ново мнениеот seeker » 30 Авг 2018, 21:30

geisha_girl написа:Случи ми се да ми се допикае непоносимо в градския транспорт. Слязох на следващата спирка, но беше пълно с хора. Скрих се между едни блокове, клекнах под една липа, задигнах официалната рокля, която носех и пиках неудържимо повече от минута. Може и някой да ме е видял от прозореца.

Благодаря за откровения пост! От твоя гледна точка случката не ти е била много приятна. Но пък може да се успокоиш, че ако все пак някой, като мен те е видял, то със сигурност не е останал разочарован:-)
Арт потребител

Регистрирация: 27 Окт 2010, 20:53
Теми: 4
Години: 40

БДСМ позиция: Фетишист
Тук съм за: Обмяна на опит
Кредити: 41.00 Кредит
Репутация във Форума: 6
Нисък рейтинг

Предишна

Назад към Мокри игри

Кой, къде се намира в момента?

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

Кой посети тази тема?

50 потребители са посетили тази тема: Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (13), Гост (1), Гост (4), (S)aint (1), 6molio (1), Abriel11 (1), Antracit (1), Araya (1), Billy383 (1), BloodSugarSexMagik (3), Bobich (2), Bond (1), Desislava (1), Dimitar78 (1), Diogen (1), Dvoen_Burbon (2), George (1), Ghost (1), GirlFetish (1), Gligo (7), GuitarFreak (28), L8X (5), Leno (1), POKI (11), Pebbles (3), Richie Hower (3), Rodriguez (5), Sappho (2), Stymphalian (2), The Witcher (7), Tigre (76), Vihren (2), adidani (1), anisani (2), balkan (31), been78 (1), blaggg (1), boris19641 (1), caso (1), catalunec (9), ceconi (1), cititi (1), corpuration (1), dart_v8r (9), demonizer (10), ... [Вижте повече]