Art_Fetish

Свят • Цвят • Фетиш

Кросдресъри

X-dressing, sissyfication, feminisation и др.

Автор: L8X Последен пост: 18 Яну 2014, 22:07 Отговори: 1

X-dressing, sissyfication, feminisation и др.

Ново мнениеот L8X » 18 Яну 2014, 21:41

"Случайно попаднах" на една инструкция която би била полезна за мъжете любители на изброеното в заглавието на темата. Потърсих къде да я поместя, но не намерих подходяща тема и затова реших да създам тази...
Идеята е да се качат материали свързани по какъвто и да е начин с феминизация, сисификация, кросдресинг...
Мисля че фетишът е разпространен и сред мъже и сред жени и сред доминиращи и подчинени , така че ще се радвам всеки които е заинтересован или всеки който "случайно попадне" на материали подходящи за тук ...да драсне няколко реда :-) -35-
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 24 Мар 2011, 14:34
Теми: 32
Години: 33

Ориентация: Хетеросексуален
БДСМ позиция: Фетишист
Тук съм за: Убежище за самотни души
Визитка: Няма
Кредити: 300.00 Кредит
Рекорди в Игри: 3
Репутация във Форума: 43
Нисък рейтинг

Re: X-dressing, sissyfication, feminisation и др.

Ново мнениеот L8X » 18 Яну 2014, 22:07

Mistress Grim показва техника подходяща за феминизация с която можете да прикриете пениса така, че да не се вижда през бельото.

www.youtube.com Видео от : www.youtube.com

Приблизителен превод:
Здравейте аз съм Мистрес Грим и ще ви покажа как да подвиете пениса си.
Това е за мъже които искат уголемяващата им зона да изглеждат по-женствена.
Има две основни стъпки в подгъването:
Стъпка едно - да наместите генеталиите си в определена позиция
Стъпка две - да ги застопорите в тази позиция.
И така за стъпка 1 - всичко което трябва да направите е да хванете с една ръка пениса си
и да го подгънете надолу и назад между краката ви. С другата ви ръка повдигнете тестисите си нагоре до основата на вашия пенис от двете му страни - там има място за тях.
За стъпка 2 е нужно да застопорите всичко в позицията в която е.
Много кросдресъри използват лепенка - в този случай моля да използвате медицинска лепенка, защото е много по-добре за кожата ви.
Аз лично предпочитам специално бельо което наричам "феминизатор" и е направено от латекс.
Забелязвате че е много широко отпред - това позволява на бельото да се подгъне в краищата така че да задържи всичко на място...
Сега ще ви покажа как изглежда на моят модел...
Ето това е едно добро и стегнато подгъване. Ще забележите, че отдолу е доста равно. Тестисите са тук и тук точно при основата на пениса.
Сега ще ви покажа как изглежда и отстрани. Можете да забележите колко ражно изглежда отпред - това е признак на добро и стегнато подгъване.

Край на превода!!!

И тук малко мое мнение - това изглежда малко невъзможно, но да се надяваме че Мистрес Грим знае най-добре :-) -35-
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 24 Мар 2011, 14:34
Теми: 32
Години: 33

Ориентация: Хетеросексуален
БДСМ позиция: Фетишист
Тук съм за: Убежище за самотни души
Визитка: Няма
Кредити: 300.00 Кредит
Рекорди в Игри: 3
Репутация във Форума: 43
Нисък рейтинг

Назад към Кросдресъри

Кой, къде се намира в момента?

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

Кой посети тази тема?

20 потребители са посетили тази тема: Bond (1), GuitarFreak (1), L8X (8), Pebbles (1), The Witcher (1), balkan (1), devet (1), erotemo55 (1), fisttv (1), flex_kavana (1), ghosty (6), gue (1), high_heels_passion (1), joro41 (1), karamel (1), moussa (1), pissingFAN (1), stefan99s (4), ytf01 (1), Севдалина Василева (2)