Art_Fetish

Свят • Цвят • Фетиш

Мъчения и Унижения

Мъчения със студ

Автор: Fred Последен пост: 22 Авг 2017, 16:39 Отговори: 4

Мъчения със студ

Ново мнениеот Fred » 15 Сеп 2012, 16:07

Излагането на студ и предизвикване на хипотермия до степен на силно треперене също го намирам за доста еротично и възбуждащо сетивата. Какво мислите за изтезанията със студ или пък напротив със жега, когато подчинения е изпотен обилно, но не му се полага вода, поне не и достатъчно вода. Лично на мен ми харесва интелигентното излагане на студ- до степен на зачервяване и треперене.
Нов потребител

Регистрирация: 14 Юни 2012, 14:58
Теми: 1
Години: 41

Ориентация: Бисексуален
БДСМ позиция: Фетишист
Тук съм за: Търся Домина
Визитка: Няма
Кредити: 8.00 Кредит
Репутация във Форума: 0
Нисък рейтинг

Re: Мъчения със студ

Ново мнениеот Rodriguez » 15 Сеп 2012, 21:19

Аз и моята партньорка предпочитаме втория вариант. Жегата, предизвикана от обилно количество облекло, комбинирано по специфичен начин е ефикасна в по-топлите дни, каквито ни предложи това лято. Получиха се някои интересни и възбуждащи сесии, които по-скоро са нещо като рол плей, отколкото вид мъчение. Имайки предвид, че партньорката ми е доста зиморничава, през зимните дни се чувства повече комфортно зад слоевете пуловери, палта и шапки, отколкото да изпитва някакъв дискомфорт. Въпреки всичко, потенето е обилно и се е случвало да загуби до няколко килограма на сесия. В допълнение с различни техники за обездвижване, резултатът е алтернатива на изолацията с форма на леко обезводняване. Гагове и запушалки за уста не използваме, защото тежките кожени яки и шалове така притискат носа, че през него е почти невъзможно да се диша, и дори през устата е трудно. Ако се запуши напълно има риск от задушаване. Въпреки молбата й за пълна изолация, маска за очи също не съм използвал, защото покрита от глава до пети, очите й остават единствената комуникация с мен. Понякога е толкова изморена от усилията да се измъкне, че едвам шепне, и нищо не се долавя зад слоевете, които покриват нейната уста.
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 20 Мар 2012, 23:14
Теми: 3
Години: 40

Ориентация: Хетеросексуален
Тук съм за: Любопитство
Кредити: 20.00 Кредит
Репутация във Форума: 2
Нисък рейтинг

Ново мнениеот StreetPunk81 » 28 Сеп 2012, 15:29

Определено не е моя тип мъчения или игра. Още повече че от студа така може да се прецака някой, че после недай си боже да ходи в болницата.
StreetPunk81

Кредити: Заключен

Ново мнениеот spartan » 11 Дек 2016, 21:26

Бих предложил БДСМ-техниките, които са опасни за живота и здравето, сред които и мъченият със студ да се прилагат много внимателно защото ако се стигне до смъртен случай може на господаря или на господарката причинил, причинила смъртта на робът, робинята им ,като млади затворници да се наложи да съжителстват принудително в затвора с много "строги господари" или "строги господарки" .

Не всяка техника в играта на роби и господари е подходяща за участниците в играта между доминиращи и доминирани независимо че той или тя имат готовност да бъдат обект или субект на дадено по-хард въздействие в БДСМ-плея.
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 26 Апр 2015, 03:44
Теми: 7
Години: 49

Ориентация: Хетеросексуална
Тук съм за: Обмяна на опит
Определям се, като:: Определям се, като нестандартна, ексцентрична личност. Бих желал да срещна във форума сродни души от женски пол, с които да обменим опит.
Кредити: 29.00 Кредит
Репутация във Форума: 0
Нисък рейтинг

Ново мнениеот Bond » 22 Авг 2017, 16:39

Студът понякога и помага. След мъчения в полицията преди и в милицията след 9.09.1944г. често са поставяли изтезаваните в бидон със студена вода. Синините и подутините така се оправят по-бързо, кръвообращението също и след това инквизиторите кзват - "Няма нищо, не е бит...".
Вип потребител

Регистрирация: 25 Апр 2010, 13:12
Теми: 15

Ориентация: Хетеросексуален
БДСМ позиция: Суич
Тук съм за: Общуване
My status
Кредити: 237.00 Кредит
Репутация във Форума: 17
Нисък рейтинг

Назад към Мъчения и Унижения

Кой, къде се намира в момента?

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

Кой посети тази тема?

33 потребители са посетили тази тема: Гост (5), Гост (2), Araya (1), Bond (4), Desislava (1), Diogen (1), Diogen (1), Fred (3), L8X (1), POKI (3), Pebbles (1), Riko (1), Rodriguez (2), Silent Teddy bear (1), The Witcher (2), adidani (1), dink (2), dorian11 (1), extazy126 (1), fisttv (2), j1360 (1), kalin2505 (1), karamel (3), nadejjda (1), nikos8 (1), rob (1), shadow (1), spartan (2), stasityyyy_ (1), ytf01 (1), Девил (1), Севдалина Василева (3), Шип_в_сърцето (1)