Art_Fetish

Свят • Цвят • Фетиш

Доминация и Дисциплина

Figging : Дисциплина

Автор: Севдалина Василева Последен пост: 13 Юни 2013, 10:57 Отговори: 12

Figging : Дисциплина

Ново мнениеот Севдалина Василева » 23 Юни 2010, 18:58

Figging
Най-често се отнася до акта на вмъкване на парче джинджифил корен в ануса или вагината като форма на BDSM практика. Джинджифила причинява силно усещане за парене и дискомфорт.
Тази практика е малко известна поради липсата на информация за нея.
Корена от джинджифил се обработва с нож, като му се махне кората, и се приготвя обикновенно във формата на плуг.
figging.jpg

Трябва да сте сигурни, че е махната цялата кора и всички ъгли са гладко оформени. За този вид стимулация не се изисква лубрикант, нужно е само вода, защото лубриканта може да намали ефективноста на сока на джинджифила.
ginger-fig.jpg

При Caning-a, една много популярна форма на наказание, figging дисциплината е издигната като форма на изкуството. Когато джинджифила е поставен в ануса на жертвата, и се удари с пръчката, бедрата инстинктивно се стискат, а в същия момент джинджифила причинява силно усещане за парене.
figged-and-caned.jpg

Тази практика може да се използва и при изтезания на женските или мъжките полови органи. В дейности, като CBT или pussy totrure.

Ginger and Pussy Torture

Изрежете малки парчета джинджифил, уверете се, че са оформени и с гладка повърхност. Поставете тази страна директно върху клитора и го дръще там. В зависимост от анатомията , някои жени ще могат да запазят парчето върху клитора , без да има помощ. Стимулиране на клитора с джинджифиловите сокове увеличава необходимостта от оргазъм. Реакцията е десетократно , ако джинджифиловите сокове влизат в контакт с клитора . Като алтернатива, може да се приплъзне парчето, достатъчно далеч във вътрешността на вагината за контакт между джинджифиловите сокове и собствените й.. които ще се вливат по-лесно, след приложението на джинджифила. След около 5-10 минути можете да премахнете парчето от клитора и се процедира бой с камшик върху половите органи на жената.

Ginger и CBT

Джинджифила е динамит за CBT. Изрежете парче от белени ивички джинджифил. Тя трябва да бъде приблизително 1.8-1.4 -инчов широк най-малко с 1 инч дълъг. Уверете се, че тя е гладка и че ръбовете са закръглени. Потапя се във вода джинджифила и бавно го поставете в уретрата. Уверете се, че остава достатъчно на вън , за да може да го премахне лесно. Ефектът от джинджифил в мъжкия член е почти незабавен и реагира доста енергично. Ако това стане твърде много за вашите Sub, отстранете джинджифила и му дайте една минута почивка. Когато джинджифил е отстранена, усещането за парене намалява драстично. Вие може да го поставите обратно и чувството ще се възобнови незабавно.

Вие сте наред, имате ли опит, който можете да споделите с нас относно тази практика?
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
"Фетиша никога не намалява от това, че е споделен- Art_Fetish".
Аватар
Нов потребител

Регистрирация: 13 Апр 2010, 12:02
Теми: 268
Години: 38

Ориентация: Хомосексуална
БДСМ позиция: Доминираща
Тук съм за: Общуване
Кредити: 1,331.00 Кредит
Рекорди в Игри: 4
Медали: 2
Репутация във Форума: 83
Висок рейтингВисок рейтинг

Re: Figging : Дисциплина

Ново мнениеот bdsm_sissy » 24 Юни 2010, 14:48

Това звучи интересно.
Бих опитал, въппеки че си нямам и представа какво да очаквам.
Важното е Доминиращите да им хареса ....
bdsm_sissy

Кредити: Заключен

Ново мнениеот Sweety » 28 Юни 2010, 18:43

Звучи интересно, бих опитал ако е в ануса.
Sweety

Ново мнениеот stefidd » 17 Авг 2010, 20:14

Практиката е много интересна. Усещането е за пълна безпомощност, а когато се гарнира с удари на тънка пръчка или завързване (висене), си е направо неземно и може да предизвика незабавен оргазъм. Искам да споделя нещо:
Парещия ефект може да се получи не само от корен на джинджифил. Може да се използва водна отвара на чили или обелена люта чушка. Действа само върху лигавица - устни, език, лигавицата на половите органи и ануса. Не знам, какво ще стане ако се приложи в носа, но определено в очите не искам да ми попада. Имам забележка при използването в уретрата. Реакцията, която ще предизвика е много болезнена и не съм убеден, че ще можете да я контролирате. За принудително спиране на ефекта може да се използва мазнина (олио, зехтин, масло, мас, маргарин и т.н.).
stefidd

Ново мнениеот Севдалина Василева » 17 Авг 2010, 20:32

Благодаря за изчерпателната информация, stefidd. Тази практика изобщо не е известна и поради това няма и много хора, които да са я практикували. Честно казано не вярвах, че има някой който да я е пробвал, за да ни разясни своя опит и впечатления. Аплодисменти и за разяснението за принудителното спиране на акта, това е много важно да се отбележи особенно ако нямаме опит в тази насока.
Аватар
Нов потребител

Re: Figging : Дисциплина (за доминиращи)

Ново мнениеот stefidd » 29 Авг 2010, 11:48

Figging е болезнена техника за наказание с цел опрощаване. Емоционалното състояние на подчинения трябва да е силно и натрапчиво чувство за вина, а ролята на господаря е да даде опрощение чрез наказание.
Внимание, ако няма такова емоционално състояние между двамата партньори да не се употребява тази техника!!!
Класическият вариант е употребата на джинджер (джинджифил), но е по-добре да се използва люта чушка. Причината за това е, че може да се избере нейната лютивина, т.е. да се упражнява контрол в тази част. Дали ще се приготви люта паста или ще се използва чушката, като инструмент, не е от особено значение. Действието е само върху рецепторите на лигавиците. Тъй като те са съсредоточени предимно по повърхността е напълно безсмислено да се правят прониквания, пък и ако нещо се обърка може по-бързо и лесно да се спре действието.
Всеки има различен праг на болка и чувствителност към лютивото, затова предварително се подготвят поне три различни по сила проби. Прилагането става само на едно място (например анус). Парещото усещане трябва да е толкова силно, че да предизвика гърчове и опити за измъкване. На ръба на състоянието, когато се достигне границата на търпимост и малко преди да бъде изречено спасителното слово, се нанася рязък (със свистене на въздуха), силен, единичен удар с тънка пръчка по едно от следните места: седалищни части, хълбоци, външна страна на бедра, ходила, т.е. места с дебела кожа. Смисъла на този удар е да даде глътка въздух на подчинения, да приглуши паренето и по този начин да удължи страданието. Следва редуване на асиметрична със симетрична стимулация.
Частичното или изцяло обездвижване на тялото е задължително, като позата се избира да е максимално унизителна, безпомощна и да дава достъп за ударите с пръчка.
Самата чушка или джинджер не предизвикват никакви наранявания на лигавицата, но пръчката да! Ще се получат лилави резки, които отминават след 3 до 5 дни, така че може да се вложи малко творчество, как да изглеждат!
Няколко думи за пръчката, дължината й е 70 см до 100 см, от еластична дървесина (дрян, леска, тръстика, ратан, бамбук, т.е със средна плътност) и дебелина от 5 мм до 8 мм. Преди употреба е хубаво да се навлажни с вода.
stefidd

Ново мнениеот Севдалина Василева » 01 Сеп 2010, 22:24

Изхождайки от твоята Бдсм позиция на суич, какви са твоите лични впечатления от този род игра. Предвит, че стоиш и от двете страни на камшика- ти ли си прилагал figging или теб са те дисциплинирали? Мисля, че въпроса не е твърде личен, тъй като си споделяме и обменяме опит едни други.
Аватар
Нов потребител

Ново мнениеот stefidd » 02 Сеп 2010, 11:05

Goddess_Monika написа:Изхождайки от твоята Бдсм позиция на суич, какви са твоите лични впечатления от този род игра. Предвит, че стоиш и от двете страни на камшика- ти ли си прилагал figging или теб са те дисциплинирали? Мисля, че въпроса не е твърде личен, тъй като си споделяме и обменяме опит едни други.

Преди години имах една болезнена случка, лошо закрепена метална врата падна върху палеца на крака ми. Изпитах неописуема болка, че чак ми причерня пред очите, незнайно защо се надървих и изпразних в гащите. На никого не казах за това, а за мен остана загадка, защо тялото ми реагира по този начин. Изглежда мозъчните центрове на болката и удоволствието са близо един до друг. И до ден днешен търся отговора на този въпрос. Когато си го изясня за мен ще публикувам статия в този форум. За щастие нямах счупване и се разминах само с падане на нокътя. След година напълно заздравя.
Бях забравил за тази случка до момента, в който имах сексуална връзка с по-разкрепостена дама. Отношенията ни не бяха БДСМ. След, като преминахме през сметаната, шоколада и ледените кубчета по зърната на гърдите и клитора, тя поиска нещо по-различно. Възбуждащо изглеждал figging-а. И аз знаех за това, и на мен ми изглеждаше така. О.К.
Започнах да изследвам практиката, четох много материал в нета исках да знам всичко и най-вече дали е безопасно. Дойде ред да го изпробвам върху себе си. (Всички щуротии, които са ми минавали през главата, след като съм събрал достатъчно информация, съм ги изпробвал първо върху себе си. За да знам, каква реакция предизвикват и как да я контролирам.)
Купих си хубави, пресни и много люти чушки, смлях ги фино и с пастата си намазах ануса. В началото нищо не се случи, но в последствие паренето ескалира и премина в изгаряща болка. Видях звезди, Елвис, Мадона, Андромеда, Квазар, Пулсар ...
След светкавичната ми обиколка из познатата Вселена се бях озовал в банята и се опитвах да измия пастата. Докато се обливах със студена вода всичко беше наред, но щом престанех паренето се възобновяваше. Тогава се сетих, че капсаицина е мастноразтворимо вещество и оправих нещата с малко олио. Но се случи пак същото - от болката тялото ми реагира по същия начин, както с премазания палец.
Разказах всичко това на партньорката ми, като й обясних, че е много болезнено. Тя пък го намери за възбуждащо. Подготвих сценарий. Включваше и пръчка.
Изпълнихме го!
След акта получих три шамара, всеки с различно име. Простак! Садист! Говедо!
Само се питам, защо всичките бяха предназначени за лявата ми буза?
Мина време, срещнахме се. Аз започнах да се извинявам, а тя ми каза: болката я довела до оргазъм. И в следващите дни се чувствала щастлива.
Не съм повтарял тази практика от тогава. Само останаха куп въпроси, които чакат отговора.
Още ги търся!

Що се отнася до заявената от мен БДСМ позиция суич, ще кажа, че не съм много вещ в определенията. Ако някой смята, че по този начин проявявам некоректност, нека да ми отправи забележка, ще направя промяната.
stefidd

Ново мнениеот firewind » 22 Окт 2010, 10:15

Чисто практично бих отбелязал, че посочената практика може да се осъществи доста прецизно по отношение на силата на въздействие ако се използва разтвор на табаско или чили. Предимството е, че винаги силата изходния разтвор на капсаицин е стандартна. Чрез разреждане с вода и проби, може да се дозира всеки път еднакъв по интензитет на действие разтвор и при желание да се дозира за в бъдеще силата на въздействие.
За начинаещите бих препоръчал разтвор на етилов алкохол, като нормалното разреждане на бутилирания алкохол е добро начало. Предимствата са в бързото прекратяване на ефекта чрез отмиване, в случай на непоносимост у начинаещия експериментатор. За съжаление това удобно и достъпно средство бързо губи първоначалния си ефект при практикуване, като например след неколкократни практики вече усещам 90% спирт като доста приятно затопляне и в никакъв случай болезнено.
Друго предимство на алкохола обаче е, че независимо от всичко подобрява кръвообращението в половите органи и засилва рецепцията. Доста добър стимулант за пореден полов акт, както и за усилване на болковите усещания при практики с нанасяне на удари в областта на гениталиите на жената или при стречинг при мъжа.
firewind

Ново мнениеот submissive_sf » 22 Окт 2010, 23:18

Не съм пробвал... но ако Домината реши, че иска да опита, едвали ще имам избор. Така че всичко с времето си.
подчинен
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 18 Окт 2010, 23:03
Теми: 7
Години: 41

Ориентация: Хетеросексуален
БДСМ позиция: Подчинен
Тук съм за: Търся Домина
Определям се, като:: Не съм практикувал Medical fetish, но имам огромно желание да науча повече за този тип фетиш...
Визитка:
Кредити: 21.00 Кредит
Репутация във Форума: 5
Нисък рейтинг

Ново мнениеот StreetPunk81 » 27 Дек 2010, 03:50

Не искам да опитвам такова, чесно.
StreetPunk81

Ново мнениеот gekkogecko » 06 Юни 2013, 02:37

Джинджифил в уретрата... ще да е забавно -344- :-)
gekkogecko

Ново мнениеот joker » 13 Юни 2013, 10:57

Интерсна дисциплина.
Това е хубаво да се пробва. :)
Живот без БДСМ не е живот!!!
Арт потребител

Регистрирация: 28 Апр 2010, 04:27
Теми: 4

Ориентация: Хетеросексуален
БДСМ позиция: Неориентиран
Тук съм за: Търся Домина
Визитка:
Кредити: 75.00 Кредит
Репутация във Форума: 5
Нисък рейтинг

Назад към Доминация и Дисциплина

Кой, къде се намира в момента?

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

Кой посети тази тема?

45 потребители са посетили тази тема: Гост (1), Гост (2), Amigdala (1), Anna_Glow (1), Bari (1), Bond (2), Fred (2), GirlFetish (1), L8X (1), Natural Disaster (1), Natural Disaster (1), POKI (2), The Witcher (2), adidani (1), bigbad (1), bokof (1), dark angel (1), dart_v8r (1), dee (1), fisttv (2), flex_kavana (1), footservant (1), forbidden_society (1), galab_daiwa (1), high_heels_passion (2), ivan_tsochev (1), j1360 (1), joker (1), karamel (2), lastex (1), lickyourpussy (1), loshinkoto (4), love_femdom (1), markizdiosad (1), nadejjda (2), nikos8 (1), silver.radiance (1), slave_boy (1), slaveboy93 (1), suhoii (1), svako (2), tefass (2), vicodin (1), ytf01 (1), Севдалина Василева (4)