Art_Fetish

Свят • Цвят • Фетиш

Доминация и Дисциплина

Игра на изнасилване

Автор: roudy Последен пост: 24 Сеп 2014, 14:49 Отговори: 8

Игра на изнасилване

Ново мнениеот roudy » 08 Окт 2011, 23:54

Бих искал да споделя една от моите тръпки в БДСМ - играта на изнасилване.
Усещането на безпомощност и пълния контрол на Господарката прави плея невероятен и адски възбуждащ.
Бих желал да попитам дамите, които имат опит, какво е усещането в този момент на безпомощност на подчинения и усещането от принудителното обладаване? Какво изпитвате в момента на самото изнасилване?
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 24 Дек 2010, 10:54
Теми: 5
Години: 40

Ориентация: Хетеросексуален
БДСМ позиция: Подчинен
Тук съм за: Обмяна на опит
Определям се, като:: Обожавам да се подчинявам на дама и да изпълнявам и най первезните й желания.
Обожавам латекса и кожата като облекло на Господарката както и не само тях.
Визитка:
Кредити: 92.00 Кредит
Репутация във Форума: 8
Нисък рейтинг

Re: Игра на изнасилване

Ново мнениеот StreetPunk81 » 09 Окт 2011, 01:53

Ами не съм дама, но ще кажа, че този вид игра ми е нещо като мечта, която все още не е осъществена. Някакси си го представям и определено когато това се случва тръпката е много голяма и дори само всичко да е във въображението ми пак е адски възбуждащо и силно като усещане.
StreetPunk81

Кредити: Заключен

Ново мнениеот roudy » 09 Окт 2011, 15:47

За мен е адски възбуждащо. От неочакваното обездвижване, после насилственото и первезно принуждавеане да поемам страпона с уста и дупе колкото и както иска Господарката. Бих желал да опитам с две Господарки, до сега имам опит само с една.
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 24 Дек 2010, 10:54
Теми: 5
Години: 40

Ориентация: Хетеросексуален
Определям се, като:: Обожавам да се подчинявам на дама и да изпълнявам и най первезните й желания.
Обожавам латекса и кожата като облекло на Господарката както и не само тях.
Визитка:
Кредити: 92.00 Кредит
Репутация във Форума: 8
Нисък рейтинг

Ново мнениеот Bobich » 10 Дек 2011, 16:53

Да с две Господарки би било хубаво изнасилването примесено с фейсситтинг. Като цяло съм пробвал игра на изнасилване и се получи добре. Явно бяхме доста добри актьори, но "филма" си заслужаваше. -11-
Разбираш ли ме?!
Арт потребител

Регистрирация: 01 Окт 2010, 18:08
Теми: 4
Години: 30

Ориентация: Бисексуален
Визитка:
Кредити: 319.00 Кредит
Репутация във Форума: 23
Нисък рейтинг

Ново мнениеот Pebbles » 15 Яну 2012, 12:40

Ще се включа по темата с обратната идея. Нямам ни най-малко желанието да изнасилвам мъж, но обратното ми е мечта (както на повечето жени, мисля...просто не всички биха си признали). Естествено не искам да е реално (т.е. наистина от непознат и така нататък), а фиктивно, но и не дотам. Сложно. Идеята ми е, че не искам да стане договорено- от сорта на " айде сега да играем на игра на изнасилване". Искам да го направи човекът, с когото съм, но в дадения момент аз наистина да не искам да правим секс, той да е вбесен по възможност на мен и да си го изкара и на мен- нещо от този род. Възможно най- голямото придържане към реалността би направило изживяването по- хубаво.
Аватар
Модератор

Регистрирация: 03 Авг 2011, 21:31
Теми: 4

Ориентация: Хетеросексуална
БДСМ позиция: Подчинена
Тук съм за: Любопитство
Визитка: Няма
Кредити: 241.00 Кредит
Репутация във Форума: 27
Нисък рейтинг

Ново мнениеот karamel » 24 Мар 2012, 09:16

Pebbles -607- На мен също ми харесва играта на изнасилване, но не с непознат, а с партньора, с който съм. Още преди да разбера, че харесвам бдсм, съм си мислела за такива неща. :-) Може и да греша, но едва ли има някои с подчинена нагласа, който да не харесва такава игра с доминиращия го партньор.
Ако пуснеш някого на свобода и той се върне, значи... и друг не го иска!
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 18 Юли 2011, 22:08
Теми: 18
Години: 34

БДСМ позиция: Суич
Тук съм за: Убежище за самотни души
Визитка:
Кредити: 342.00 Кредит
Репутация във Форума: 26
Нисък рейтинг

Ново мнениеот Севдалина Василева » 24 Мар 2012, 15:14

Ето признавам си :-) По принцип никога не съм го и крила, споменавала съм дори, че ми е любима практика в някоя тема в сайта. Всъщност заради нея включих и секса в БДСМ и съм мнооого доволна :)
Какво харесвам в нея мисля, че е ясно за тези, които са чели и други мои постове, за другите пак ще обясня, чувството на безпомощност у партньорката, както и самата динамика в играта.
Права си Pebbles, че малко жени биха си признали и те аплодирам, че сподели за себе си с нас своя копнеж, в това няма нищо срамно да се сподели особено сред свои хора, на които не им е чуждо. Иначе да, напълно съм съгласна с това да не се случва като по поръчка, аз по принцип и за това не съм почитател на ролевите игри, ако се преекспонира или е нагласено. Нещата трябва да се случват спонтанно, за да са истински поне за мен, така е и с тази игра и всички други практики на които съм любител.
Karamel, да тази игра се харесва от подчинени, мазохисти и фетишисти, както и от Доминиращи, и мисля, че има защо. Хубавото на тази игра е, че в нея могат да бъдат включени и други методи или практики от БДСМ и тогава става неописуемо и за двамата партньори.
"Фетиша никога не намалява от това, че е споделен- Art_Fetish".
Аватар
Нов потребител

Регистрирация: 13 Апр 2010, 12:02
Теми: 268
Години: 38

Ориентация: Хомосексуална
БДСМ позиция: Доминираща
Тук съм за: Общуване
Кредити: 1,331.00 Кредит
Рекорди в Игри: 4
Медали: 2
Репутация във Форума: 83
Висок рейтингВисок рейтинг

Ново мнениеот iliqna » 01 Мар 2014, 19:00

Здравейте, аз съм абсолютен новак в този свят, харесва ми ролята на подчинена и попадайки на тази тема не мога да сдържа. Насилственото получаване на секс сам по себе си трябва да стане без предварителна подготовка или поне без знанието на подчинения за да получи желания ефект и при двата субекта. И дааа не познавам жена която да не е искала да и се случи, заради емоцията, адреналина и самото изживяване. Но винаги има едно НО, да се случи с познат и доверен за нея човек. Аз лично се надявам да ми се случи.
Последна промяна Севдалина Василева на 09 Юни 2014, 09:44, променена общо 1 път
Причина: Писането на Кирилица е задължително! Администратор
Нов потребител

Регистрирация: 23 Фев 2014, 08:38
Години: 39

БДСМ позиция: Неориентирана
Кредити: 2.00 Кредит
Репутация във Форума: 0
Нисък рейтинг

Ново мнениеот geisha_girl » 24 Сеп 2014, 14:49

Прекрасно е усещането за безнадеждност и безизходност. Понеже съм с нагласа на подчинен, ми се струва страхотно, но да не е нагласено.
Нов потребител

Регистрирация: 22 Авг 2014, 22:24

БДСМ позиция: Любопитна
Кредити: 7.00 Кредит
Репутация във Форума: 1
Нисък рейтинг

Назад към Доминация и Дисциплина

Кой, къде се намира в момента?

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

Кой посети тази тема?

50 потребители са посетили тази тема: Гост (1), Гост (2), Amigdala (1), Araya (1), BloodSugarSexMagik (2), Bob (1), Bobich (1), Bond (4), Citizen_0987654321 (1), Dimitar78 (1), GuitarFreak (2), JustSlave (2), L8X (4), Master Kavkan (1), November (1), POKI (6), Pebbles (2), Pixie (1), The Witcher (3), ana (1), bigbad (1), caso (1), counterslap (2), dee (1), erotemo55 (3), fisttv (4), flex_kavana (1), footservant (2), g6rad (1), geisha_girl (2), geri (1), high_heels_passion (1), iliqna (2), j1360 (1), joker (1), joroi80 (1), karamel (4), knk1985 (2), lickyourpussy (2), little_wife (1), lokiko (1), longjohn (1), lubov (1), markizdiosad (2), melina011 (1), merak11 (1), miamar (1), moussa (1), nadiaadia (2), nikknikk (1), ... [Вижте повече]