Art_Fetish

Свят • Цвят • Фетиш

Бельо

Мъжко бельо

Автор: Queen_of_hell Последен пост: 12 Дек 2011, 21:06 Отговори: 5

Мъжко бельо

Ново мнениеот Queen_of_hell » 13 Мар 2011, 23:37

До сега си говорихме само за бельото на дамите. Лошо няма, ама вече е време да си поговорим малко и кой какво мъжко бельо харесва.
На мен лично ето това бельо ме навежда на някой "черни" мисли.
product_4675.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Queen_of_hell

Кредити: Заключен

Re: Мъжко бельо

Ново мнениеот Севдалина Василева » 19 Мар 2011, 12:12

Разбира се, че се полага да удостоим и мъжкото съсловие, и дружно да "оплакнем очи" -123-

Моя поглед беше прикован от следните:

мъжко фетиш бельо11.jpg
мъжко фетиш бельо9.jpg
мъжко фетиш бельо8.jpg
мъжко фетиш бельо7.jpg
мъжко фетиш бельо6.jpg
мъжко фетиш бельо5.jpg
мъжко фетиш бельо4.jpg
мъжко фетиш бельо3.jpg
мъжко фетиш бельо2.jpg
мъжко фетиш бельо1.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
"Фетиша никога не намалява от това, че е споделен- Art_Fetish".
Аватар
Нов потребител

Регистрирация: 13 Апр 2010, 12:02
Теми: 268
Години: 38

Ориентация: Хомосексуална
БДСМ позиция: Доминираща
Тук съм за: Общуване
Кредити: 1,331.00 Кредит
Рекорди в Игри: 4
Медали: 2
Репутация във Форума: 83
Висок рейтингВисок рейтинг

Ново мнениеот Eliza » 19 Мар 2011, 14:16

Ехаааа -274-

Изображение
Eliza

Кредити: Заключен

Ново мнениеот Севдалина Василева » 08 Авг 2011, 16:54

Мъжката сексуалност според бельото което носят

Бельото издава сексуалната нагласа и интимните настроения. Избора на бельо е ключа към сексуалните възприятия и възможността на човек за романтични фантазии и пречупване на консерватизма в секса.

Мъжете без бельо са агресивни и деспотични любовници.

Бельото издава сексуалната нагласа и интимните настроения. Избора на бельо е ключа към сексуалните възприятия и възможността на човек за романтични фантазии и пречупване на консерватизма в секса.

Тези мъже смятат, че за добрия секс бельото няма значение, най-важното е това под него. Те са агресивни и деспотични любовници. Те ръководят и управляват. Не се и опитвайте да вземете инициативност, защото той едва ли ще ви позволи. Той не се притеснява от нищо, в състояние е да прави секс в парка или на задната седалка на автобуса пред погледа на всички.

За този тип мъже секса е просто секс, а изневярата е в кръга на нещата. Той не е емоционален тип, не разбира от романтика и чувства. Да изберете такъв мъж, значи да имате чисто сексуална връзка. Не бихте могли да го промените.

Мъжете, предпочитащи боксерки са чудесни любовници, но непостоянни партньори.

Мъжете, предпочитащи боксерки би ха искали да управляват всичко около себе си – околните, работата, парите. Често пъти успяват, защото знаят какво искат и как да го постигнат. Тяхната инициативност обаче граничи с егоизъм и педантичност. Те действат с замах по уникален за тях начин. Те са изпълнени от мисълта за постоянни завоевания и постижения, поради това и се оказват не особено верни партньори и съпрузи.

Мъжете в боксерки умеят за омайват жените, те са енергични и припрени, могат да обичат страстно и създават в половинката си същите силни и горещи емоции. Съжителството с такъв мъж е пълноценно, но и рисковано, поради тяхната непостоянност. В секса са добри и всеотдайни любовници.

Мъжете в шорти ценят уюта и здравето.

Те са романтични натури, но в никакъв случай не витаят в облаците. Здравия разум и реализъм е тяхно мото. В секса отдават твърде голямо внимание на обстановката, музиката, атмосферата. Изпипват до най-голямо съвършенство и последните детайли в една незабравима нощ. Те са грижовни и всеотдайни. Едни от най-добрите любовници, за които вашата удовлетвореност е на първо място. Този тип мъже са радетели на семейството и здравия разум.

Те са здраво стъпили на земята и гледат на света с целия реализъм и материализъм, който може да съществува. Живота с такъв мъж е спокоен и лишен от премеждия, семейни проблеми и драми.

Този тип мъже знаят и могат всичко. Те са в състояние да се приспособят към обстановката и да постигна завидни резултати във всяка професия и среда. Тяхната галантност и лекота на общуване ги прави едва ли не най-желания тип сред всички останали мъже.

Мъжете в слипове са идеалните съпрузи.

В мъжете предпочитащи слипове няма романтика. Техните сексуални фантазии са твърде ограничени. Те подаряват цветя, защото така трябва, могат да ви заведат на хотел, защото предполагат, че това е романтика, могат да ви обсипват с загриженост и ласкателства, но в тяхно лице никога няма видите човека, които би ви завел до седмото небе и да остане там с вас.

Мъжете в слипове са уязвими, лесно раздразнителни и често страдат от комплекси. Поведението им се определя от силното влияние на семейството. Те не са инициатори, а по-скоро добри изпълнители във всяко едно отношение. С тях живота е спокоен и безпроблемен. Те са отдадени на семейството. Те са едва ли не идеалните съпрузи, защото ще ви обграждат с внимание и разбиране. Тяхната чувствителност и съпричастност ги прави чудесни приятели и незаменими другари в живота.

Мъжете в прашки обичат авантюрите и експериментите.

Мъжете в прашки се славят с разкрепостеност и освободеност от задръжки и правила. За тях всичко в секса е позволено и всичко трябва да се изпробва и експериментира. И ако всеки човек е малко или много е бисексуален, то за този тип мъже това е напълно вярно. Те са фенове и на груповия секс и на бисексуалните изживявания. Славата им на хипер-сексуалност обаче е малко пресилена, по-скоро се стремят към такава, поради усещането им за необходимост от нещо ново и различно. И в редица случай го постигат.

Мъжете в прашки са прекалено непостоянни и вятърничави. За сметка на това те могат да ви дадат в секса онова, което не може да постигне никой друг. Този тип мъже може да ви изненада с предложение за секс на пикник, в метрото, в тоалетната на близката сладкарница. Преживяванията с него са екстремни и интересни.

Мъжете в прашки не са добри съпрузи и за тях семейството е някак си ненужен елемент в живота на човек. Те са отдадени на купоните и гуляите.
"Фетиша никога не намалява от това, че е споделен- Art_Fetish".
Аватар
Нов потребител

Регистрирация: 13 Апр 2010, 12:02
Теми: 268
Години: 38

Ориентация: Хомосексуална
БДСМ позиция: Доминираща
Тук съм за: Общуване
Кредити: 1,331.00 Кредит
Рекорди в Игри: 4
Медали: 2
Репутация във Форума: 83
Висок рейтингВисок рейтинг

Ново мнениеот Pebbles » 12 Дек 2011, 01:21

Относно мъжкото облекло и особено бельото, бих казала, че съм доста консервативна. Не харесвам експерименти в това отношение и не бих възприела добре ако партньорът ми се опита да ме изненада с нещо нестандартно. Най- обикновени и изчистени боксерки или шорти виждам като абсолютно достатъчни.
Аватар
Модератор

Регистрирация: 03 Авг 2011, 21:31
Теми: 4
Години: 30

Ориентация: Хетеросексуална
БДСМ позиция: Подчинена
Тук съм за: Любопитство
Визитка: Няма
Кредити: 241.00 Кредит
Репутация във Форума: 27
Нисък рейтинг

Ново мнениеот Bobich » 12 Дек 2011, 21:06

Ех оказах се чудесен любовник, но непостоянен партньор. Колкото до бельото да предпочитам да нося боксерки, въпреки че бих пробвал това с нашийника на снимката предоставена от Моника. Колкото до Доминиращият ме бих го харесал и в слипове.
Разбираш ли ме?!
Арт потребител

Регистрирация: 01 Окт 2010, 18:08
Теми: 4
Години: 30

Ориентация: Бисексуален
БДСМ позиция: Подчинен
Тук съм за: Обмяна на опит
Визитка:
Кредити: 319.00 Кредит
Репутация във Форума: 23
Нисък рейтинг

Назад към Бельо

Кой, къде се намира в момента?

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

Кой посети тази тема?

12 потребители са посетили тази тема: Гост (1), Гост (1), Amigdala (1), CARLSON (1), Fred (1), ddfc (1), flex_kavana (2), pmet (1), silver.radiance (1), stefan99s (2), tefass (1), vankata.skrino (1)