Art_Fetish

Свят • Цвят • Фетиш

Бельо

Кой цвят на бельо ви въжбуда най-много?

Автор: Divi Filius Последен пост: 03 Ное 2015, 13:22 Отговори: 28

Re: Кой цвят на бельо ви въжбуда най-много?

Ново мнениеот Севдалина Василева » 15 Мар 2011, 13:04

Цветовете разказват за сексуалността на партньорите. Цветът играе важна роля в живота на човека, дори и без да се съзнава и забелязва от мнозинството хора. По цветовата гама, която заобикаля даден човек, може да се определи неговия характер, поведение, сексуален отговор.
Цветовете, издаващи мъжкото сексуално поведение:

И въпреки, че голяма част от мъжете отричат зависимост спрямо даден цвят, на подсъзнателно ниво този процес съществува и се отразява върху сексуалното поведение.

Червен цвят
Агресивни любовници, които могат да престоят часове в леглото, наслаждавайки се на секса по разнообразни начини, леко се възбуждат и практически са ненаситни. Тези хора са агресивни не само в леглото, но и в живота, поради което често изпадат в беда, предизвикана от сексуален повик.

Жълт цвят

Този цвят показва, че мъжете, които го предпочитат се адаптират леко към всякаква сексуална активност. Като правило, любителите на жълтото са готови да изпълнят всякакви сексуални желания на партньорите си, дори никога повече в пълна степен да не могат да се насладят на секса, те няма да отхвърлят предложението на обожавания любовник.

Розов цвят
Принадлежи на мъжете, които получават наслада от постоянни сексуални игри. Това е цветът на Донжуановците, които са свикнали на леко кокетство, по-скоро са несериозни и леко отнесени като характер. Често витаят в техен свят и се опитват да провеждат среща след среща.

Пурпурен цвят
Цветът на егоистите, които предпочитат да са център на внимание и да се наслаждават на своето сексуално излъчване, отколкото това на партньора.

Черен цвят
Типичен е за хората с екстравагантно мислене в секса - често групата на BDSM. От тези хора в състояние на недоволство по някакъв повод, може да се очакват големи поражения, които да не са свързани със самите вас, но да ви превърнат в обект на отмъщението си, наслаждавайки се на резултата. Съдебните сексолози посочват, че секс-нарушителите предпочитат именно черния цвят.

Зелен цвят
Този цвят е предпочитан от чистите и наивни хора. Тези хора се отнасят към секса така, както са се отнесли към него за първи път. Мъжете са лекомислени, неловки, често отказващи се. Не горят от страст. Зас метка на това са верни партньори в една връзка.

Оранжев цвят
Това е цветът на артистите в леглото. Те могат да ви нашепват мили глуповати изречения, да водят монолози. Те са във власт с въображението си.

Кафяв цвят
Присъщ е на хората, които дълго време поддържат една единствена връзка с непотушима страст. Те са топли любовници, задълбочени в чувствата си, внимателни към желанията на своя партньор. За тях не е проблем сексът във всяка част на денонощието. Обичат романтиката и интимната обстановка. Една груба дума обаче може да разруши всичко, което сте изграждали заедно.

Сив цвят
Това не е най-сексуалният цвят. Ако мъжът до вас го предпочита, то значи сексът за него е по-скоро повинност, която трябва да изпълни безропотно. С тези хора обаче се живее добре в дълготрайна връзка, като се изключи честия сексуалния момент.

Син цвят
Цветът на прекрасните сексуални партньори. Те са любящи, нежни, внимателни към нуждите на партньора. Те считат любовния акт за едно от изкуствата, поради което сексуалните им подходи са елегантни. Мъжете обичащи синият цвят създават доста трайни връзки, от които никога не бягат от отговорност.

Бял цвят
Принадлежи на пуританите по природа. Целувката с език за тях е непристоен акт, а да се занимават със секс през деня е неприемливо. Преди секс предпочитат обливане с вода, след секс - скачат в банята. Имат навик да назовават гениталиите си с ласкави прозвища, приемащи ги като свои домашни любимци. Предпочитат доминираща роля и не търпят промени в сексуалните си навици и поведение.

Източник
"Фетиша никога не намалява от това, че е споделен- Art_Fetish".
Аватар
Нов потребител

Регистрирация: 13 Апр 2010, 12:02
Теми: 268
Години: 38

Ориентация: Хомосексуална
БДСМ позиция: Доминираща
Тук съм за: Общуване
Кредити: 1,331.00 Кредит
Рекорди в Игри: 4
Медали: 2
Репутация във Форума: 83
Висок рейтингВисок рейтинг

Ново мнениеот L8X » 25 Мар 2011, 16:22

Лак/Латекс - Черно с червено или червено с черно - в краен случай може и само червено или само черно -236- -236- -11- -11-
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 24 Мар 2011, 14:34
Теми: 32
Години: 33

Ориентация: Хетеросексуален
БДСМ позиция: Фетишист
Тук съм за: Убежище за самотни души
Визитка: Няма
Кредити: 300.00 Кредит
Рекорди в Игри: 3
Репутация във Форума: 43
Нисък рейтинг

Ново мнениеот roudy » 11 Апр 2011, 10:38

Обожавам и адски ме възбужда белъо от латекс, кожа и винил. В това влиза и корсет от латекс. Цветовете са черно и червено.
Материята латекс е един от най силните ми фетиши.
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 24 Дек 2010, 10:54
Теми: 5
Години: 40

БДСМ позиция: Подчинен
Тук съм за: Обмяна на опит
Определям се, като:: Обожавам да се подчинявам на дама и да изпълнявам и най первезните й желания.
Обожавам латекса и кожата като облекло на Господарката както и не само тях.
Визитка:
Кредити: 92.00 Кредит
Репутация във Форума: 8
Нисък рейтинг

Ново мнениеот bdsm_70 » 16 Апр 2011, 14:27

Черния цвят просто ме побърква.
Освен това харесвам много и червено и бяло.
Снимката на аватара е моя.
Харесва ми да съм вързан и облечен в дамско бельо и дрехи
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 17 Сеп 2010, 15:11
Теми: 7
Години: 49

БДСМ позиция: Мазохист
Тук съм за: Търся Домина
Определям се, като:: След известно отдръпване отново съм на пазара за роби.
Готов съм да бъда роб на Дама или двойка.
My status
Визитка:
Кредити: 137.00 Кредит
Репутация във Форума: 7
Нисък рейтинг

Ново мнениеот Mimo83 » 03 Авг 2011, 19:41

Мене определено черното..., но да си призная и в зависимост от самия модел и червено и бяло :-)
Mimo83

Кредити: Заключен

Ново мнениеот Amatea » 31 Авг 2011, 22:04

Харесвам разнообразието. Класическите цветове, черно, червено, бяло си имат своето очарование и символика и често посягам към тях. Но не изключвам и другите цветове. Понякога търся твърде различен нюанс, или пък комбинация от цветове за да хармонира със специфично мое настроение.
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 31 Авг 2011, 11:38
Теми: 28
Години: 49

Ориентация: Бисексуална
БДСМ позиция: Любопитна
Определям се, като:: Не съм доминираща- харесва да съм отгоре. Не съм подчинена, харесва да се отдавам. Не съм садистка, пука ми, че те боли. Не съм мазохистка, готова съм да изтърпя всичко за теб.
Визитка:
Кредити: 264.00 Кредит
Репутация във Форума: 26
Нисък рейтинг

Ново мнениеот Pebbles » 16 Сеп 2011, 19:40

Освен споменатата вече и явно доста предпочитана комбинация червено- черно харесвам и комбинацията цикламено- черно или само лилаво.
Аватар
Модератор

Регистрирация: 03 Авг 2011, 21:31
Теми: 4
Години: 29

Ориентация: Хетеросексуална
БДСМ позиция: Подчинена
Тук съм за: Любопитство
Кредити: 241.00 Кредит
Репутация във Форума: 27
Нисък рейтинг

Ново мнениеот Шип_в_сърцето » 17 Сеп 2011, 17:27

Категорично черно, латекс, сатен, мрежа, дантели, няма значение, комбинациите черно-червено и черно-лилаво също ми харесват.
Мрази ме.
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 21 Юли 2011, 22:09
Теми: 9
Години: 28

БДСМ позиция: Суич
Определям се, като:: I am a fucking desease.
Кредити: 97.00 Кредит
Рекорди в Игри: 5
Нисък рейтинг

Ново мнениеот fisttv » 19 Сеп 2011, 19:42

Ами няма как, ще трябва да признавам, че черното ми е голяма слабост.....направо провокацията е в пълнота, без значение от материя и разновидности в дизайна.
Да бъдеш себе си, в това е разковничето.
Аватар
Модератор

Регистрирация: 25 Апр 2010, 20:45
Теми: 27
Години: 43

Тук съм за: Дискретна връзка
Определям се, като:: Основния ми фетиш е фистинга, други са фуут фетиш, нашийници и каишки, дилда и вибратори, въжета, белези, восък и др.

http://www.eroprofile.com/fisttv
My status
Визитка:
Кредити: 392.00 Кредит
Медали: 1
Репутация във Форума: 53
Висок рейтингВисок рейтинг

Ново мнениеот Vanilla » 03 Окт 2011, 14:50

Понякога класическите бяло и черно, друг път композиция от много цветове. Зависи от модел и материя.
Vanilla

Ново мнениеот L8X » 16 Окт 2011, 13:02

Мисля че цветът е според това кой го носи и дали му отива, зависи от човека, от материята, от кройката, от всичко...

скоро видях прозрачен латекс и също много го харесах -11-

Изображение
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 24 Мар 2011, 14:34
Теми: 32

БДСМ позиция: Фетишист
Кредити: 300.00 Кредит
Рекорди в Игри: 3
Репутация във Форума: 43
Нисък рейтинг

Ново мнениеот Insomnia » 27 Окт 2011, 09:40

Обожавам черното бельо - имам си любими дантелени сутиени и бикини. Харесвам и себе си и другите жени в черно дантелено бельо. Понякога ми допадат - сиво, бордо, червено.
Insomnia

Ново мнениеот karamel » 22 Дек 2011, 18:52

Допълнителна информация.

Червеният цвят за бельо - традиционно е предпочитан от активните дами и господа. Те са уверени и не се страхуват от риска, открити и обичащи да бъдат първи във всичко. Червеният цвят символизира повишена сексуална активност. Но бъдете внимателни тези хора могат да бъдат и агресивни.

Любителите не лилавия цвят обичат стабилността и безопасността. Това не означава, че не са активни, но обичат предварително да премислят и претеглят всички "за" и "против".
-526-

Инфо-то е от
Ако пуснеш някого на свобода и той се върне, значи... и друг не го иска!
Аватар
Арт потребител

Регистрирация: 18 Юли 2011, 22:08
Теми: 18
Години: 34

Визитка:
Кредити: 342.00 Кредит
Нисък рейтинг

Ново мнениеот dirtypanties » 03 Ное 2015, 13:22

аз съм маниячка на черното белио също
Нов потребител

Регистрирация: 02 Сеп 2015, 14:46

БДСМ позиция: Неориентирана
Тук съм за: Любопитство
Определям се, като:: Тук съм за продажба на носено бельо, обувки и вякакви видове дрешки. Продавам и бижута и гримове
Кредити: 1.00 Кредит
Репутация във Форума: 0
Нисък рейтинг

Предишна

Назад към Бельо

Кой, къде се намира в момента?

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

Кой посети тази тема?

23 потребители са посетили тази тема: Amigdala (1), Bond (1), CARLSON (1), Citizen_0987654321 (1), Dvoen_Burbon (2), GuitarFreak (1), POKI (1), The Witcher (1), dirtypanties (1), erotemo55 (1), flex_kavana (2), geisha_girl (1), gue (2), iliqna (1), ivodiesel (2), karamel (1), kir4oo (1), neXuspower135 (1), stefan99s (1), suhoii (1), svelkov (1), thebad (2), ytf01 (1)