Art_Fetish

Свят • Цвят • Фетиш

Въжета - Техники на обездвижване

Hogtied

Автор: Bond Последен пост: 14 Апр 2015, 22:01 Отговори: 3

Hogtied

Ново мнениеот Bond » 20 Окт 2011, 19:56

Хогтай...или ,,свинското връзване''. Наречено така поради специфичния стил на връзване на подчинената(подчинения)- ръцете са завързани за краката по всевъзможни начини, наподобяващи връзването на свине(а и на други животни). Но ако се абстрахираме от споменатия аналог, будещ при някои хора обида, а при други- усмивка, много жени го предпочитат(и вероятно не само те), поради няколко основателни причини:

1) Това връзване поставя подчинената(подчинения) в едно от най-безпомощните състояния, известни въобще при бондиджа.
2) Гърлото, гърдите, сърдечната област, коремната област, половите органи са изложени ,,на показ'', и за доминиращия е съвсем лесно да ги достигне и да манипулира с тях, засилвайки чувството за безпомощност на подчинената страна.
3) Специфичната извита поза на тялото като следствие води до засилено кръвооросяване на тазовата област, а като резултат- повишена и бързо ескалираща възбуда.

Вярвам, че има и още причини, които ще се радвам да споделите...

При избора на въже моите предпочитания клонят към предварително обработено въже от естествен материал с дебелина 6-8-10 мм. Може да се използва и синтетично. По-тънките въжета лесно се врязват в плътта, ако не внимаваме с притягането, но от друга страна с тях по-лесно се правят възли.

Към типичния хогтай мното хора добавят връзване на косата, палците на краката, гърдите и пр., което всеки е свободен да сподели. На мене ми допада всичко гореспоменато като връзване...))

HogtieBox.jpeg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Вип потребител

Регистрирация: 25 Апр 2010, 13:12
Теми: 15

Ориентация: Хетеросексуален
БДСМ позиция: Суич
Тук съм за: Общуване
My status
Кредити: 237.00 Кредит
Репутация във Форума: 17
Нисък рейтинг

Re: Hogtied

Ново мнениеот Bond » 24 Дек 2011, 18:39

Това е малко по-мъчителен хогтай...надявам се да не държат момичето така повече от десетина минути...))

007.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Вип потребител

My status
Нисък рейтинг

Ново мнениеот Bond » 06 Яну 2012, 23:56

Демо на hogtied...
Вип потребител

My status
Нисък рейтинг

Ново мнениеот Bond » 14 Апр 2015, 22:01

От Туистед Монк...))
https://www.youtube.com/watch?v=bOhbkuZ-ObA
Вип потребител

My status
Нисък рейтинг

Назад към Въжета - Техники на обездвижване

Кой, къде се намира в момента?

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

Кой посети тази тема?

30 потребители са посетили тази тема: Amigdala (1), Bari (3), Bond (8), Gligo (1), GuitarFreak (1), Kalata2191 (1), POKI (2), Rodriguez (2), Sappho (1), Silent Teddy bear (1), The Witcher (1), dessv (1), dink (1), erotemo55 (1), finetti (1), fisttv (2), flex_kavana (7), galab_daiwa (1), geri (2), karamel (1), kotenceto (1), kpoky (2), nikos8 (1), rosen74 (1), silver.radiance (2), stasha (1), stasityyyy_ (1), vicodin (1), ytf01 (1), Севдалина Василева (1)